Jaki ploter solwentowy na start? W promocji! - OOH magazine
Logo
FUJIFILM

Wielki Format

Jaki ploter solwentowy na start? W promocji!

Firma TEBA oferuje specjalną promocję dla szukających plotera na początek. Do końca grudnia tego roku, przy zamówieniu japońskiej drukarki solwentowej Mimaki JV100-160B, kupujący otrzyma w prezencie rolowy ploter tnący CG130-AR.

Wybór pierwszej drukarki solwentowej nie należy do łatwych. Rynek oferuje szeroki wachlarz maszyn. Nie warto ryzykować utraty środków i czasu na urządzenia niskiej jakości. W niskiej cenie plotera solwentowego na start można otrzymać ploter tnący CG130-AR oraz zaawansowane funkcje markowej drukarki.

Ploter tnący CG130-AR gratis!

W promocji do końca grudnia, do każdej drukarki JV100-160B dodawany jest ploter rolowy z najnowszej serii CG-AR. Można zyskać wtedy możliwość produkcji na pełną skalę, dzięki dostosowaniu wydruków do potrzeb klienta. Zestaw plotera drukującego i tnącego pozwala na produkcję reklam, etykiet, naklejek, docinanie arkuszy pod oklejanie samochodów i wiele, wiele innych.

Dlaczego drukarka JV100-160B?

Ploter JV100-160B to maszyna nowej generacji, która została wyposażona w najnowsze funkcje marki Mimaki. Chociaż maszyna jest modelem o niskiej cenie i kosztach eksploatacji, użytkownik otrzymuje pełen zestaw markowych rozwiązań technologicznych.

Niskie koszty druku i dobra kolorystyka?

Atrament CS250 jest podawany z wydajnych 1L butelek, co redukuje koszty druku. Dodatkowo nowa formuła tuszu oferuje szeroką gamę kolorystyczną. Każdy, kto chce się o tym przekonać, może zamówić próbki wydruków na stronie firmy TEBA.

Dlaczego wydruki z JV100-160B będą efektowne?

Funkcje MAPS4, WFC oraz zmiennej kropli (VD) przetwarzają przesłany obraz w ten sposób, aby zredukować niepożądane efekt paskowania, ziarnistości i gwarantują płynne przejścia tonalne.

Jak maszyna kontroluje proces druku?

Automatyczne sprawdzanie dysz (NCU) weryfikuje drożność dysz i rozpoczyna czyszczenie. W przypadku dalszej niedrożności system NRS zastępuje nieaktywną dyszę, dzięki czemu zachowana jest ciągłość i wydajność pracy.

Dzięki systemowi DAS maszyna samoczynnie koryguje wymagane wartości, dzięki czemu nie trzeba regulować posuwu i pozycji kropli po zmianie medium. Zmniejsza to zaangażowanie operatora i skraca czas przygotowania produkcji.

Promocja trwa tylko do końca tego roku! TEBA zaprasza do kontaktu.


Artykuł promocyjny