Logo

Artykuły Promocyjne

Dwudniowe warsztaty laserowe: Akademia Lasera w Colop Polska

Po okresie wakacyjnym Colop Polska powraca do organizacji warsztatów laserowych – Akademii Lasera. To już prawie 100 edycji warsztatów, które prowadzimy od 2007 roku. Szkolenia warsztatowe odbywają się w siedzibie firmy Colop Polska w Bytomiu lub „wyjazdowo” w różnych regionach Polski.

Uczestnicy poprzednich edycji szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części z uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie.

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne.

Ostatnia edycja miała miejsce we wrześniu w siedzibie firmy Colop Polska. Jej uczestnicy byli pod wrażeniem poziomu wiedzy specjalistów z Działu Technologii Laserowych Colop Polska i sposobu jej przekazania. Podkreślali fakt dobrze przygotowanego szkolenia pod względem merytorycznym oraz nabycia szeregu inspiracji do pracy na swoim laserze.

Kolejne edycje warsztatów są zaplanowane w poniższych terminach:

  • 19 – 20 października 2023 w Żabiej Woli pod Warszawą
  • 23 – 24 listopada 2023 w Bytomiu
  • 07 – 08 grudnia 2023 w Bytomiu

Organizatorzy dla każdego gościa Akademii przygotowali torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat. Podczas szkolenia jego uczestnicy mają zagwarantowany poczęstunek kawowy i lunchowy.

Dla pierwszej osoby, która zgłosi się z polecenia OOH Magazine, Colop Polska ma jedną bezpłatną wejściówkę na każdy z powyższych terminów.

TUTAJ znajduje się formularz rejestracyjny.


Więcej newsów z branży TUTAJ.