Logo

Artykuły PromocyjneDruk Cyfrowy

Rollenco T4 START: premiera i sukces na Festiwalu Marketingu

Podczas Festiwalu Marketingu Intrex zaprezentował swoje innowacyjne urządzenia z zakresu druku cyfrowego. Nieskrywanym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się System Druku Cyfrowego Rollenco T4 START – nowoczesne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Rollenco T4 START: Druk cyfrowy na najwyższym poziomie

System druku cyfrowego Rollenco T4, znany z automatycznego podajnika, potrafi zadrukować do kilkunastu tysięcy toreb w ciągu jednego dnia. Co więcej, umożliwia personalizację nadruków na bieżąco.

Jednak to Rollenco T4 START przyciągał najwięcej uwagi. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z drukiem cyfrowym. Połączenie modułu drukującego AstroNova Trojan T3 OPX z dedykowanym transporterem Intrex pozwala na drukowanie na opakowaniach już od jednej sztuki.

Najwyższa jakość druku

Moduł drukujący, stosowany w obu modelach, gwarantuje:

  • Nadruk wysokiej jakości na materiałach wsiąkliwych
  • Wodoodporne nadruki w palecie kolorów CMYK
  • Możliwość kalkulacji kosztów nadruku bezpośrednio w oprogramowaniu urządzenia
  • Niski koszt wydruków przy personalizacji już od jednej sztuki

Podsumowanie Festiwalu Marketingu

– Wydarzenie było pełne innowacji i nowych technologii. Intrex, dzięki swoim nowoczesnym rozwiązaniom, był jednym z głównych graczy na rynku druku cyfrowego, który przyciągnął wielu odwiedzających. A rozpoczęte w czasie Festiwalu rozmowy zaowocowały licznymi prezentacjami i zapytaniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia filmowego podsumowania Festiwalu Marketingu z perspektywy naszego stanowiska – mówi Adrianna Ciurzyńska, 
Specjalista ds. marketingu w Intrex.


Więcej o premierze Intrex na Festiwalu pisaliśmy TUTAJ.