Logo

Gadżety reklamoweInspiracjeTylko w OOH magazine

Cztery nowe marki w firmie FRIENDS

W tym roku podczas PROMO SHOW firma FRIENDS, która jest od lat wyłącznym przedstawicielem marek SENATOR, KOZIOL i XOOPAR, zaprezentowała aż cztery nowe brandy. Rozszerzenie oferty Przyjaciół zbiegło się z ich okrągłą rocznicą działalności, czemu dali wyraz podczas wspomnianych targów. Każda z dołączonych do portfolio firm, jest producentem europejskim. Istotną informacją jest także fakt, że wprowadzone do oferty marki w większości nie funkcjonowały na rynku polskim. Są to zatem ich premiery. Przyjrzyjmy się dokładniej nowym propozycjom.

Pierwszą z firm jest BREVETTI WAF założona w 1970 roku przez projektanta Waltera Fortunato na obrzeżach Vicenzy, gdzie powołuje do życia wyjątkowe i piękne artykuły do win. Jedną z najnowszych kolekcji producenta, wspaniale wpisującą się w branżę upominków biznesowych, jest ONE-LIGHT. To seria eleganckich kloszy z oświetleniem LED, które ozdobią dowolną butelkę ulubionego trunku. Stworzą wyjątkową atmosferę, stając się lampą i jednocześnie zatyczką. ONE-LIGHT są dostępne w wersji metalowej w kilku kolorach i aż w kilkunastu z tworzywa sztucznego.

FRIENDS

Kolejną nową marką Przyjaciół jest MOYU niosąca piękną ideę ograniczania wycinki drzew. Jak donosi producent, co minutę znikają lasy o powierzchni nawet 30 boisk, do czego aż w 17% przyczynia się przemysł papierniczy. Miłośnikom notowania myśli w sposób tradycyjny MOYU proponuje notesy z papieru kamiennego, które można zapisać aż 500 razy! Znajdziesz w nich wymazywalny, wodoodporny i wytrzymały papier premium, po którym piszesz, jak po zwykłym papierze, choć wyjątkowym długopisem. Dodatkowo firma, współpracując z Trees For Kenya, za każdy zakupiony notes sadzi jedno drzewo! Jeśli zamówisz notesy MOYU od FRIENDS, możesz otrzymać certyfikat z informacją, ile zasadziłeś drzew, zaoszczędziłeś wody, energii i ograniczyłeś emisji CO2.

FRIENDS

KOODUU to marka lifestylowa o holendersko-duńskich korzeniach. Tworzy lampy, które jednoczą ludzi, uatrakcyjniają spotkania i nadają wyjątkowej atmosfery wnętrzom. W portfolio firmy znajdziecie lampy wzbogacone o dodatkowe funkcje jak pojemnik do chłodzenia napojów lub głośnik. Firma od niedawna współpracuje z marką JBL, wyposażając swoje produkty w jakościowy dźwięk. Wyjątkowe wzornictwo, wysoka jakość i ciekawa kolorystyka świetnie wpisują się w dotychczasową ofertę FRIENDS.

FRIENDS

Czwartą zaprezentowaną podczas PROMO SHOW 2024 marką jest GOBI, która powstała w 2010 roku, kiedy bidony nie były modne. Stworzona, by wyeliminować jednorazowe butelki, stała się pierwszą marką wprowadzającą styl EKO we francuskich biurach. Butelki, które można ciekawie personalizować, stworzono z pasji w wyniku współpracy socjologa, ekoprojektantów, studia projektowego i materiałoznawcy z sektora opieki zdrowotnej! Produkty są atestowane, w 100% produkowane we Francji i montowane przez osoby niepełnosprawne. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej i ciekawej formie z pewnością zyskają fanów na krajowym rynku.

friends


Zachęcamy do lektury wywiadu z okazji Jubileuszu firmy FRIENDS