Logo

Marketing MIX

Gadżety do przechowywania Fortress Gifts

W ofercie Fortress Gifts znalazły się różnorodne gadżety, które pozwolą na łatwe, bezpieczne i zdrowe przechowywanie artykułów spożywczych. Zaczynając od dobrze znanych pojemników i lunchboxów – które sprawdzą się zarówno w lodówce, zamrażarce, jak i poza domem, zapewniając przechowywanym w nich posiłkom świeżość przez długi czas.

Popularnym ostatnio gadżetem są klipsy, służące do szczelnego zamykania torebek i innych opakowań. Zachowując tym samym aromat i świeżość ich wnętrza. Fortress Gifts proponuje klipsy dedykowane dzieciom o bajkowych kształtach, klasyczne lub eleganckie dla dorosłych. Niekonwencjonalne, jak łyżeczko-klips, który będzie doskonałym gadżetem promującym np. kawę.

Dodatkowo Fortress Gifts rekomenduje silikonowe, kolorowe i zabawne kapsle oraz korki do butelek. Gadżet nie pozwoli na ulotnienie się aromatu trunku, będzie optymistyczną ozdobą lodówki, czy barku. Dla właścicieli psów i kotów również znalazł się gadżet promocyjny, to barwne pokrywki dzięki którym można zamknąć puszkę z psią lub kocią karmą. Specyficzny zapach karmy nie będzie przenikał na inne produkty, znajdujące się w lodówce, gdzie zwykle przechowywane jest opakowanie, po jego otwarciu.