Marketing MIX Fortress Gifts: EKO Kolekcja długopisów z recyklingu

Fortress Gifts: EKO Kolekcja długopisów z recyklingu

0

Fortress Gifts, specjalizujący się w gadżetach dla akcji promocyjnych, dla potrzeb eventów i gadżetów firmowych, zaproponował Klientom serię EKO GADŻETÓW – długopisów wykonanych z recyklingu tworzyw sztucznych. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie Klientów eko produktami, mającymi minimalny wpływ na środowisko naturalne. Moda na EKO trwa, warto korzystać z nowych rozwiązań, również w świecie gadżetów reklamowych.

EKO Trend staje się coraz bardziej widoczny i nabierający znaczenia. Obserwuje się przenikanie trendów w stylu życia, wzornictwie czy modzie. Również w grupie gadżetów reklamowych można pokazać przykłady udanych realizacji.

Seria eko – długopisów to nowość w propozycjach gadżetów Fortress Gifts dla kampanii promocyjnych, bądź gadżetów przygotowywanych dla potrzeb organizacji eventów oraz gadżetów firmowych.

Kolorowe długopisy wyróżnia design. Są lekkie, przyjazne w dotyku, starannie wykonane. Bogata paleta dostępnych kolorów daje duże możliwości wyboru. Na wszystkich produktach promocyjnych Fortress Gifts jest możliwość umieszczenia logo produktu / marki Klienta czy hasła reklamowego. EKO to trend, za którym warto podążać. Nawet eko długopis może być niebanalnym gadżetem, wiele mówiącym o firmie / produkcie.

Długopisy są wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu tworzyw sztucznych po kartonach firmy Tetra Pack (TM), wykonanych z papieru (75%), polietylenu (20%) i aluminium (5%). Materiał powstał dla zredukowania kosztów utylizacji polietylenu i aluminium. Wszechstronne przeznaczenie daje duże możliwości wykorzystania go, również w produkcji gadżetów reklamowych. Materiał jest bezpieczny, zgodny z normami europejskimi.

Fortress Gifts wprowadziła w swojej organizacji tzw. EKO – ZWYCZAJE. Polegają one na wprowadzaniu konkretnych rozwiązań zarządzania firmą, zwiększaniu świadomości ekologicznej pracowników i tworzeniu eko kultury organizacyjnej. Oferta EKO Gadżetów dodatkowo wpisuje się w tę ideę.

www.fortressgifts.pl