Logo

Marketing MIX

Dobro, które procentuje

Właściciel firm wchodzących w skład Grupy VIVE Bertus Servaas, Powiat Jędrzejowski oraz firma ZPUE z Włoszczowy to laureaci 9. edycji nagrody „Świętokrzyska Victoria”. Statuetki wręczono 28 lutego podczas uroczystej gali w Filharmonii Świętokrzyskiej. Wyróżnieni otrzymali statuetki oraz nagrody pieniężne. Swój voucher na kwotę 5000 złotych Bertus Servaas przekazał na pomoc podopiecznemu Fundacji VIVE Serce Dzieciom.

Bertus Servaas, Prezes Zarządu VIVE Textile Recycling został uhonorowany „Świętokrzyską Victorią” w kategorii „Osobowość” za działalność filantropijną i biznesową oraz za stworzenie mistrzowskiej drużyny VIVE Tauron Kielce. Kapituła doceniła Bertusa Servaas za wielkie serce i szczególne otwarcie na potrzeby i cierpienia najmłodszych obywateli społeczeństwa oraz za udział w licznych akcjach charytatywnych, a przede wszystkim za stworzenie i działalność Fundacji VIVE Serce Dzieciom. W ramach wyróżnienia Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa, otrzymał on czek na kwotę 5000 złotych. Bertus Servaas przekazał całą nagrodę pieniężna na pomoc choremu dziecku – podopiecznemu Fundacji VIVE Serce Dzieciom. Kwota darowizny wesprze rodziców w codziennym zmaganiu z chorobą malucha..

– Wierzę, że trzeba dzielić się dobrem z ludźmi, którzy potrzebują naszej pomocy. Było dla mnie oczywiste, że nagrodę, którą otrzymałem również za działalność filantropijną, przekażę na pomoc podopiecznemu naszej Fundacji VIVE Serce Dzieciom. Jest to organizacja, która całą swoją działalność poświęca pracy na rzecz dzieci, ich rodzin oraz najbliższego otoczenia. Jestem pewien, że przekazana kwota chociaż w niewielkim stopniu zmniejszy cierpienia potrzebującego dziecka i pomoże jego rodzicom – powiedział Bertus Servaas, Prezes Zarządu VIVE Textile Recycling.

Podczas przekazywania nagrody Bertusowi Servaas, ze sceny padły słowa uznania za decyzję o sponsorowaniu drużyny VIVE Tauron Kielce, dzięki której możemy przeżywać wspaniałe chwile wielkich emocji i niezwykłych wzruszeń, podczas krajowych i europejskich rozgrywek kieleckiej drużyny. Prezes VIVE Textile Recycling został doceniony za realizację ważnych projektów na rzecz promocji gospodarczej, turystycznej i sportowej regionu oraz za udowodnienie, że nawet największe wyzwania są możliwe do osiągnięcia, jeśli podejmują się ich ludzie pełni pasji, determinacji i poświęcenia.

– To dla mnie podsumowanie 25 lat ciężkiej pracy w Polsce. Dziękuję Kapitule za docenienie moich starań. Dla mnie to wielka radość dostać tak zaszczytną nagrodę. Odbieram ją w imieniu wielu ludzi, którzy zawsze są ze mną, ciężko pracując, a jednocześnie dbając o rodziną atmosferę w firmie, klubie oraz Fundacji VIVE Serce Dzieciom.  – dziękował Bertus Servaas, odbierając nagrodę z rąk Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

„Świętokrzyska Victoria” to nagroda Samorządu Województwa Świętokrzyskiego, której celem jest promowanie najbardziej aktywnych regionalnych samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. W skład kapituły plebiscytu wchodzą m.in. przedstawiciele samorządu województwa, laureaci poprzednich edycji, przedstawiciele świata nauki i biznesu oraz organizacji pozarządowych.

MW