Trade marketing Worldstar Winners 2017 – nagrodzeni w kategorii Point of Sale

Worldstar Winners 2017 – nagrodzeni w kategorii Point of Sale

0

WorldStar to jedno z najważniejszych wydarzeń w Światowej Organizacji Opakowań (WPO). Konkurs ilustruje ciągły postęp stanu projektowania opakowań i technologii, tworzy międzynarodowe standardy doskonałości opakowań z którego inni mogą czerpać inspiracje.

W konkursie biorą udział tylko nagrodzone lub wyróżnione w danym kraju realizacje.

Nagrody w konkurskie przyznawane są wg. różnych kategorii, poniżej prezentujemy kategorię POS.

TIGI Bed Head For Men Crate by BoxMart

Firma: BoxMart Ltd

Kraj: Wielka Brytania

„Drewniana skrzynia” z tektury falistej przechowuje i chroni 36 produktów podczas transportu, gwarantuje szybką i łatwą ekspozycję. Natychmiast przyciąga klientów, zachęca aby dotknąć i sprawdzić co jest w środku. Wygląd displaya wpłynął na wzrost sprzedaży i świadomości marki.

 

THIMM flexDisplay | fresh

Firma: THIMM – THE HIGHPACK GROUP; THIMM Verpackung

Kraj: Niemcy

Display służy do chłodzenia produktów, a zarazem wspierania kampanii cross-selling. Stabilna konstrukcja obudowy urządzenia połączona została z modułową tekturą falistą. Pozwala ona na szybką wymianę elementów. Display można dowolnie modyfikować i zmieniać grafiki pod inne linie produktów.

 

Queen display

Firma: Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Kraj: Turcja

„Królowa” – ten display jest przeznaczona do transportu kwiatów ciętych. Jest to rozwiązanie z wieloczęściowej tektury falistej. Display łączy dwie różne funkcje w jednym projekcie. Zapewnia transport produktów, bezpieczeństwo, a także atrakcyjną widoczność produktu w punkcie sprzedaży, z tego samego pudełka.

 

PAŞABAHÇE MIX AND BAKE 2 PCS SET PACKAGING

Firma: Camiş Ambalaj Sanayi A.Ş.

Kraj: Turcja

Bezpieczne opakowanie na dwa szklane naczynia przechowywane w jednym pudełku. Przy okazji opakowanie służy jako prezenter.

 

One-step assembly Rakuppa Display

Firma: RENGO CO., LTD.

Kraj: Japonia

Rakuppa Display jest displayem papierowym. Zaletą jest jego montaż – niezwykle prosty, zawarty w jednym prostym kroku. Ma solidną konstrukcję, a jednocześnie jest lekki i łatwy do przenoszenia. Zapewnia szybki montaż, dzięki czemu nie przysparza żadnych problemów.

 

Maggi Familien fix und frisch Display

Firma: DS Smith Packaging Deutschland Stiftung & Co. KG

Kraj: Niemcy

Innowacyjne rozwiązanie wyróżnia się układem skrzynki owoców i warzyw, która zachęca rodziny do przygotowania łatwych i zdrowych potraw. Projekt i wykonanie displaya idealnie wpasowało się w strategię marketingową firmy Maggi.

 

Complex packaging for lettuce

Firma: GOTEK JSC

Kraj: Rosja

Oryginalne opakowanie na sałaty składa się z dwóch elementów – pudełko z tektury falistej i tacka z włókna formowanego. Specjalne nacięcia umożliwiają przekształcenie dolnej części skrzynki w ekspozytor.

 

 

„After Eight Design Store”

Firma: Panther Packaging GmbH & Co. KG

Kraj: Niemcy

Display „After Eight” zaprojektowany został w formie starego stylu angielskiego sklepu. Przyciąga wzrok oraz zainteresowanie potencjalnych klientów.

MW