Logo

Trade marketing

Bohaterowie filmu familijnego „Hotel Transylwania 3” na etykietach produktów Żywiec Zdrój®

„Hotel Transylwania 3” to kolejna część zabawnego filmu familijnego, który wchodzi na ekrany kin w październiku br. Ulubionych bohaterów hitu kinowego będzie można zobaczyć już od początku sierpnia na produktach Żywiec Zdrój®. Znane postacie pojawią się na etykietach wody niegazowanej, jak również niskokalorycznych napojów niegazowanych o smaku brzoskwiniowym, poziomkowym, malinowym i limonkowym w ramach kampanii pod hasłem „Złap orzeźwienie, wystrasz pragnienie”.

Ulubione postacie z filmu animowanego „Hotel Transylwania 3” będzie można znaleźć na etykietach wody niegazowanej Żywiec Zdrój® ze sportowym zamknięciem o pojemności 500 ml. Dodatkowo Żywiec Zdrój® rozszerza swoją ofertę o nowe warianty napojów smakowych w formacie 500 ml. Zamieszczone na kolorowych etykietach zabawne nazwy smaków nawiązywać będą do charakteru filmu.

 

W ofercie będzie można znaleźć smak przerażająco malinowy, strasznie limonkowy, upiornie brzoskwiniowy oraz potwornie poziomkowy. Nowe warianty smakowe Żywiec Zdrój są niskokaloryczne, bez konserwantów oraz barwników i zawierają tylko naturalne aromaty. Ich skład, oparty na krystalicznej wodzie źródlanej, stanowi interesującą alternatywę dla wysokosłodzonych, kolorowych napojów, a także tych przygotowywanych w domu z wody z dodatkiem syropów.

Kampania promocyjna obejmować będzie billboardy sponsorskie, aktywności w Internecie, w tym w mediach społecznościowych oraz w wybranych punktach sprzedaży i kinach. Działania potrwają do końca października br.

JK