Trade marketing Notes elektrostatyczny – rewolucja w biurze od Symbio Media Group na FestiwalDruku.pl

Notes elektrostatyczny – rewolucja w biurze od Symbio Media Group na FestiwalDruku.pl

0

Innowacyjne materiały do druku przedstawi na targach poligrafii reklamowej firma wyznaczająca nowe trendy w branży reklamowej.

Multifunkcjonalny notes EasyNotes to niezastąpiony, kreatywny gadżet. Notesy bez kleju w nowej odsłonie stanowią prawdziwą rewolucję, zarówno w biurze, domu, na szkoleniach, jak i wielu innych miejscach! Produkt w wyjątkowy sposób wykorzystuje „magiczne” właściwości ładunków elektrostatycznych.

Jak to działa? Napisz co zechcesz, przyklej gdzie zechcesz (ściana, mur, cegła, drewno, szkło, tablica…), przesuń, odklej i… znowu przyklej! Proste i zabawne, a co najważniejsze bardzo przydatne.

Gama 7 kolorów karteczek, 2 warianty okładek, 4 rozmiary standardowe z możliwością wykonania wymiaru na specjalne życzenie oraz dodania dowolnego logotypu – to dodatkowe zalety produktu. Warto dodać, że karteczki są bezpieczne dla środowiska i ulegają recyklingowi.

Elektrostatyczne karteczki do robienia notatek podbijają serca użytkowników swoją uniwersalnością. Zobacz jak wyglądają, sprawdź jak działają już 12 i 13 września na targach FestiwalDruku.pl w EXPO XXI Warszawa.

Symbio Media Group zaprasza na stoisko F4, wszystkich którzy chcą się przekonać o sile elektrostatyki!

Produkt EasyNotes zdobył laur w konkursie targowym Złoty Medal 2018, gdzie wystawcy zgłaszali innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.

JK