Wydarzenia Jestem Slow #wiosna w ostatni weekend marca!

Jestem Slow #wiosna w ostatni weekend marca!

0

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzącą wiosnę. Już 27 i 28 marca Elektrownia Powiśle w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków.

W ostatni weekend marca już po Dniu Kobiet, a jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. Idealny termin, żeby odświeżyć szafę na wiosnę! Bo nic tak nie cieszy po długiej zimie jak zmiana garderoby na lżejszą, prawda?! Zrób to w rytmie #slow.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

 Edycja wiosenna Jestem Slow odbędzie się pomimo epidemii koronawirusa – ale przy zachowaniu środków ostrożności, wśród których są m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, skosztować pyszności, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek – przekonuje Izabela Miłosz – Damaziak, partner w Grupie Slow.

Odkryj mądre i zdrowe podejście do konsumpcji. Poznaj i pokochaj lokalnych przedsiębiorców, wykorzystujących najlepszej jakości materiały oraz wytwarzających limitowane serie.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

AS