Event MIX Eko design nie musi być szary | Colors of Design

Eko design nie musi być szary | Colors of Design

0

W czasach kiedy z coraz większą trwogą spoglądamy na przyszłość środowiska, w którym żyjemy, potrzebne jest wprowadzenie kompleksowych rozwiązań pozwalających ulżyć planecie, również w branży eventów.

Myśląc o dobrze zorganizowanym wydarzeniu, nie sposób pominąć aspektu zagospodarowania przestrzeni, w której się odbywa. Z pomocą przychodzi nam usługa, która już sama w sobie nosi znamiona proekologicznej- możliwość wypożyczenia eventowej scenografii i mebli, bez konieczności każdorazowego zakupu potrzebnych elementów. Oferta wypożyczalni jest obecnie bardzo szeroka, a jak się okazuje na przykładzie wypożyczalni mebli eventowych Colors of Design, może również w szczególny sposób traktować kwestie dbałości o środowisko naturalne.

Z początkiem ubiegłego roku Colors of Design, wprowadził do swojej oferty eventową innowację meblową na rynku wypożyczalni. Ekologiczne sofy, fotele, stoły i dodatki ze sklejki, które nie tylko dzięki użytym materiałom zasługują na miano przyjaciół planety. Dzięki możliwości rozłożenia ich na zupełnie płaskie elementy, meble z serii ZERO WASTE zajmują niewiele miejsca, co znacznie ogranicza gabaryty transportowe nawet dużej ilości miejsc siedzących.

Seria w roku 2021 doczekała się kontynuacji w postaci nowych wariantów kolorystycznych, więcej o kolekcji opowiada Brand Manager firmy Aneta Stojak.

– Rozwiązanie zastosowane w kolekcji mebli ze sklejki spotkało się z niezwykle pozytywnym przyjęciem przez branżę stricte związaną z eventami, jak i branżę ślubną. Kolekcja w zdecydowany sposób odpowiedziała na rosnącą potrzebę zrównoważonego designu, okraszonego kolorem. Podstawy mebli zbudowane są w 100% z naturalnego materiału, pochodzącego z recyklingu, jakim jest sklejka. W pierwotnej wersji seria została wykończona wygodnymi poduchami w kolorze granatowym i naturalnym jak baza z filcowym siedziskiem. W tym roku do rodziny ZERO WASTE dołączają nowe kolory, elegancka czerń, głęboka szmaragdowa zieleń i intensywny burgund. Połączenia tych wariacji kolorystycznych z surową jasną sklejką, wyglądają oszałamiająco i wierzymy, że skradną serce niejednego event managera i wedding plannera. Nowe kolory to potężna dawka energii na eventy, które miejmy nadzieję ruszą pełną parą już niebawem, jednak prawdziwą eko nowinkę zostawiam na koniec. Colors of Design, jako pierwsza wypożyczalnia, wprowadza do oferty pufy z kartonu. Tu również, jak w przypadku naszych sklejkowych propozycji, nie należy spodziewać się nudy. Fantazyjny kształt i dostępność w dwóch opcjach kolorystycznych- naturalnej i czarnej, będą świetnym uzupełnieniem każdej eventowej aranżacji. Ponadto nowe propozycje świetnie współgrają ze wszystkimi naszymi wcześniejszymi kolekcjami, dzięki czemu można zbudować naprawdę zachwycającą, indywidualną, ale i spójną propozycję scenografii, która na długo zapisze się w pamięci odbiorców. Pozostaje mi zaprosić do wspólnej zabawy designem i kolorem, które w naszej ofercie zawsze grają pierwsze skrzypce.

Przy wyborze partnera do zbudowania atrakcyjnej przestrzeni, warto rozważyć możliwość wprowadzenia choćby drobnych ekologicznych elementów scenografii i podejść do tematu eventów również „z sercem dla planety”.

Nowe propozycje od Colors of Design można sprawdzić TUTAJ.

AS