Event MIX TUgether apeluje do rządu!

TUgether apeluje do rządu!

0

Aktualne warunki prowadzenia działalności w przemyśle spotkań i wydarzeń to de facto stan pełzającego lockdownu gospodarczego dla tysięcy podmiotów. TUgether apeluje do rządu!

Ciężką sytuację sektora potwierdzają dane dotyczące spadków przychodów, w skali ostatniego roku, a zwłaszcza wyników przeprowadzonej przez Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether ankiety za okres ostatnich dwóch miesięcy. Dane są alarmujące i wymagają pilnej reakcji strony rządowej!

Federacja TUgether wystosowała dziś pismo w imieniu 15 organizacji członkowskich, do Kancelaria PremieraMinisterstwo Rozwoju i TechnologiiMinisterstwo Finansów i Ministerstwo Sportu i Turystyki, z postulatami wdrożenia narzędzi pomocowych dla branż, których działalność jest nadmiernie obciążona skutkami przedłużającej się pandemii i aktualnej sytuacji gospodarczej.

W sumie apelujemy o dość oczywiste, wydawałoby się, podejście – zapewnienie przedsiębiorcom bezpiecznego i przewidywalnego otoczenia gospodarczego na etapie odbudowy po 23 ciężkich miesiącach pandemii.

Pełna treść apelu TUTAJ.