Logo

Media & maszyny

Dni otwarte Ricoh w Łodzi

19 listopada w Łodzi odbędą się Dni Otwarte Ricoh. W salonie Visual Media zostaną zaprezentowane możliwości urządzeń Pro™ C7100X, Pro™ L4130 i MP CW2200SP.

Podczas spotkania odbędą się pokazy druku z użyciem 5 tonera specjalnego (White/Clear), produkcji na różnorodnych materiałach, w tym technologii lateksowej z kolorem białym oraz systemu Printilo Photo do sprzedaży fototapet i fotoobrazów online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ.

Pro™ C 7100X

Ricoh Pro™ C7100X to pierwsze urządzenie do cyfrowego druku produkcyjnego wyposażone w piątą stację na biały lub przezroczysty toner. Cechuje je wysoka wydajność – prędkość drukowania (do 90 stron na minutę) oraz możliwość druku na szerokiej gamie mediów o gramaturze do 360 g/m². Ricoh Pro™ C7100X wyposażono w technologię Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) pozwalającą na uzyskanie obrazu o rozdzielczość 1200 x 4800 dpi oraz szeroką gamę opcji wykańczania. Urządzenie może być wykorzystane w produkcji opakowań, książek, broszur czy wizytówek. Natomiast piąta stacja na biały lub przezroczysty toner pozwala na realizację niestandardowych i efektownych projektów.

Pro™ L4130

Pro™ L4130 wyróżnia najwyższa prędkość druku w swojej klasie – do 18m²/h, niska temperatura utrwalania oraz możliwość obsługi szerokiej gamy podłoży. Ploter drukuje na mediach o szerokości od 210 mm do 1,6 m i maksymalnej masie 25 kg. Wyposażono go
w innowacyjną generację głowic piezoelektrycznych Ricoh GEN5 wykorzystujących technologię „multidrop jetting”. Dzięki zastosowaniu dodatkowych atramentów gamut barwny drukowanej grafiki osiąga poziom do 93% całej kolorystyki Pantone®.

MP CW2200SP

MP CW2200SP umożliwia druk, skanowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych. Nowoczesna technologia żelowa gwarantuje bardzo trwałe, nierozmazywalne oraz odporne na promieniowanie UV wydruki.

www.ricoh.pl

KL