Poligrafia Firma Epson zdobyła dwie prestiżowe nagrody TIPA 2012

Firma Epson zdobyła dwie prestiżowe nagrody TIPA 2012

0

Firma Epson®  zdobyła dwa z najważniejszych wyróżnień z zakresu technologii fotograficznej i obrazowania przyznanych podczas gali rozdania nagród Technical Image Press Association (TIPA) 2012. Nagrody zdobyły: projektor Epson EH-TW9000W jako „Najlepszy projektor fotograficzny" oraz drukarka Epson Stylus Photo 1500W, która została wyróżniona jako „Najlepsza specjalistyczna drukarka fotograficzna".

Mary McNulty, dyrektor działu PR i komunikacji w Epson Europe, mówi: „Czujemy się zaszczyceni dwoma nagrodami TIPA, które otrzymaliśmy w tym roku. W firmie Epson nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i sposobów na udoskonalanie naszej oferty produktów. Otrzymane wyróżnienia są na to dowodem. Dzięki nim z jeszcze większym oddaniem będziemy tworzyć dla naszych klientów znakomite produkty do obrazowania cyfrowego.”

W ciągu swojej dwudziestojednoletniej historii organizacja TIPA, zrzeszająca czasopisma z dziewięciu krajów europejskich oraz Australii, Kanady, Chin, USA i RPA, stała się jedną z największych na świecie i najbardziej wpływowych organizacji wydawców prasy zajmującej się tematyką fotografii i obrazowania. Każdego roku redaktorzy TIPA oddają swoje głosy na najlepsze produkty wprowadzone na rynek w ciągu minionych 12 miesięcy, biorąc pod uwagę trendy w technologii, innowacyjność, nowoczesne technologie, stylistykę, łatwość obsługi oraz współczynnik ceny do wydajności produktów.