Poligrafia Nowy Dyrektor Zarządzający Canon Polska

Nowy Dyrektor Zarządzający Canon Polska

0

Firma Canon Europe poinformowała, że Iain Maxwell został powołany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Canon Polska i będzie odpowiadał bezpośrednio przed Rokusem van Iperenem, Prezydentem i Dyrektorem Generalnym, Canon Europe, Middle East & Africa.

Iain Maxwell rozpoczął pracę w Canon w 1983 roku, co pozwoliło mu bardzo dobrze poznać firmę i rozwinąć umiejętności menedżerskie. Zajmował wiele wysokich stanowisk w obszarze Services and Support w Europie i Republice Południowej Afryki, a w ostatnim czasie był szefem działu Services & Support w Canon UK i Irlandii. Maxwell przywiązuje dużą uwagę do dostarczania wysokiej jakości usług i produktów oraz wartości biznesowych, zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym.

– Jestem pewien, że Iain wniesie bardzo dużo doświadczenia z dotychczasowej pracy zarówno na poziomie lokalnym, jak i europejskim – komentuje Rokus van Iperen. – Zmieniamy naszą organizację, skupiając się na obszarach, które oferują nowe możliwości wzrostu, a Iain odegra kluczową rolę w rozwoju oferowanych w Polsce usług i rozwiązań.

Iain Maxwell zastąpił na stanowisku Bruno Raaba, który z sukcesem przeprowadził polski oddział Canon przez proces integracji z Océ.

www.canon.pl

MO