Poligrafia Największy Raport Dostawców na rynku

Największy Raport Dostawców na rynku

0

Do grona rekordowych publikacji OOH magazine dołączył właśnie liczący blisko 200 stron Raport Dostawców Mediów i Maszyn. To szerokie kompendium najnowszych mediów, maszyn i oprogramowania, jak również map dostawców mediów i maszyn dla szeroko rozumianej branży poligraficznej i reklamowej.

Raport jak co roku towarzyszy Festiwalowi Druku. Siódma już edycja targów dla branży reklamy i poligrafii, to nie tylko największa w historii pod względem ilości wystawców, lecz także licząca największą ilość debiutantów. We wrześniu po raz pierwszy swoje stoiska zaprezentuje na targach blisko 50 firm z szeroko rozumianej branży marketingu, poligrafii reklamowej oraz dostawców mediów i maszyn. Targi to również ciekawe konferencje, pokazy i warsztaty – punkt obowiązkowy dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Podczas tegorocznej edycji na uwagę zasługuje zwłaszcza konferencja Print & Win – poświęcona technologii Web2Print, podczas której przedstawiciele branży poligraficznej przedstawią najważniejsze zagadnienia internetowych systemów zarządzania pracą i sprzedażą usług drukarni.

API.PL, autoryzowany dystrybutor marki Handtop na swoim stoisku przeprowadzi warsztaty dotyczące technologii druku UV, a „Świat DRUKU” zaprasza na warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, organizowane w ramach Akademii Wiedzy.

W siłę rośnie także internetowa wyszukiwarka dostawców mediów i maszyn. To rozszerzona wersja Raportu, w której dostawcy sami mogą wprowadzać produkty, a stale aktualizowany serwis pozwala na bieżąco sprawdzać nowości i trendy branżowe.

Festiwal Druku odbędzie się 9-10 września w Hali EXPO XXI w Warszawie.

Zobacz najnowszy numer TUTAJ

www.festiwaldruku.pl