Logo

Media & maszyny

PolKos z premierami i nowościami na Festiwalu Marketingu i Druku

Dla firmy Polkos, która w tym roku świętuje 25-lecie działalności, targi były okazją do świętowania jubileuszu, jak również okazją, by po okresie izolacji spotkać się twarzą w twarz, podać sobie dłoń, porozmawiać o trendach, premierach oraz czasie który nieustająco płynie do przodu. 

– Serdecznie dziękujemy tak licznej rzeszy klientów która odwiedziła targi Festiwal Druku i nasze stoisko. Miło nam było spotkać się z państwem po długiej przerwie spowodowanej pandemia. Cieszymy się, że klienci znaleźli czas, aby przyjechać, porozmawiać o nowościach w branży, oczekiwaniach i nowych pomysłach na inwestycje maszynowe. PolKos przygotował sporo nowości, cieszymy się, że spotkały się one z dużym państwa entuzjazmem – mówi Wojciech Górski z firmy PolKos.

Wśród targowych nowości firmy zwiedzający mogli zobaczyć na stoisku maszynę Xenons 3220, flagowy model z serii UV, który idealne sprawdzi się do prac o dużych jak i małych powierzchniach produkcji wydruków.

Szerokość stołu 3.2 m oraz maksymalna prędkość do 90 m2/h .Głowice firmy Ricoh z jakością do 3600 DPI o możliwości konfiguracji CMYK+ LM+ LC+ W+ G, zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

www.polkos.eu