Etykiety i opakowania Raynald Barillot menedżerem kategorii opakowania cyfrowe w Fujifilm Europe

Raynald Barillot menedżerem kategorii opakowania cyfrowe w Fujifilm Europe

0
Barillot

Firma Fujifilm Europe powołała Raynalda Barillota na stanowisko menedżera kategorii, opakowania cyfrowe, EMEA, podlegającego Manuelowi Schruttowi, szefowi działu opakowań, Fujifilm EMEA. Na nowym stanowisku Raynald będzie zarządzał portfolio produktów opakowań cyfrowych firmy Fujifilm.

Raynald ma ponad 29-letnie doświadczenie zawodowe w branży opakowaniowej we Francji, w takich firmach jak Brodart Packaging, SAC Emballages, UNI Packaging, Landa Digital Printing, Schur Flexibles Group i HP.

Stanowisko Raynalda będzie nierozerwalnie związane z rozwojem działu opakowań cyfrowych firmy Fujifilm w regionie EMEA.  Będzie on ściśle współpracować zarówno z Manuelem, jak i z zespołem sprzedaży przy opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy. Raynald będzie wspierać klientów, potencjalnych klientów, partnerów i zespoły sprzedaży we wszystkich kwestiach technicznych i dotyczących produktów, w tym w obsłudze targów, prezentacji i wydarzeń.

– Cieszę się, że będę pracować w Fujifilm i rozpocznę nowy rozdział w mojej karierze. Opakowania cyfrowe niewątpliwie mają duży potencjał do wzrostu na rynku, a firma Fujifilm ustala zasady gry w tej dziedzinie, zwłaszcza po wprowadzeniu i opracowaniu maszyny Jet Press 750S High Speed Model, systemu Printbar 42K i mającej wkrótce trafić na rynek maszyny Jet Press FP790. Cieszę się, że mogę wykorzystać moje kompetencje i wiedzę na tym stanowisku, a także przyczynić się do rosnącego sukcesu firmy Fujifilm – mówi Raynald Barillot.

– Raynald przychodzi do nas z bardzo dużym doświadczeniem w produkcji opakowań analogowych i cyfrowych i wniesie bardzo cenną dodatkową wiedzę do naszego rosnącego zespołu. Jest dobrze znany i szanowany w sektorze opakowań i był jedną z pierwszych osób w branży, które napędzały konwersję opakowań analogowych do cyfrowych, wdrażając jedną z pierwszych na świecie maszyn cyfrowych w przemyśle opakowań giętkich. To doświadczenie pomoże firmie Fujifilm, a jeszcze bardziej naszym klientom, w przeprowadzeniu konwersji analogowo-cyfrowej. Nominacja Raynalda oznacza kolejny krok naprzód w ewolucji szerszej strategii opakowań firmy Fujifilm – dodaje Manuel Schrutt, szef działu opakowań, Fujifilm EMEA.


O ostatnich awansach w Fujifilm pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: Biuro Prasowe Fujifilm