Logo

Media & maszynyArtykuły Promocyjne

Niezwykłe realizacje z użyciem plotera UV Mutoh XpertJet 461UF do gadżetów

W ostatnim czasie firma Mr.PolBee z miejscowości Kamień w woj. mazowieckim, specjalizująca się w konfekcjonowaniu miodu i produktów pszczelich, tworząc nietuzinkowe zestawy prezentowe, zakupiła od firmy Atrium Centrum Ploterowe ploter LED/UV Mutoh XpertJet 461UF do gadżetów. Dzięki temu rozwiązaniu we własnym zakresie tworzy przyciągające wzrok opakowania na miodowe upominki. Poniżej krótkie wideo pokazujące przykładowe realizacje.

Drukarkę LED/UV Mutoh XpertJet 461UF można skonfigurować w konfiguracji CMYK lub CMYK + biały + lakier. Pozwala ona na bezpośredni zadruk różnorodnych materiałów, w tym trójwymiarowych obiektów o grubości do 15 cm. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei sześć kolorów i lakier pozwala uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

Mutoh XpertJet 461UF

Efekty użycia kolorów białego i lakieru na miodowych upominkach od Mr.PolBee doskonale widać na filmie dostępnym TUTAJ, a ponieważ Mutoh w ostatnim czasie opublikował film instruktażowy, jak w łatwy sposób w oprogramowaniu RIP VerteLith generuje się automatyczne dane koloru białego i lakieru bez potrzeby użycia kolorów sportowych, wybór decydentów firmy padł właśnie na ten uniwersalny ploter UV do gadżetów.

Pomysł i kreatywność plus odpowiedni ploter UV do gadżetów wraz z ułatwiającym pracę i oszczędzającym czas oprogramowaniem RIP, to niewątpliwie kucz do sukcesu w każdym biznesie.

Poniżej znajdą Państwo także film instruktażowy, jak w łatwy sposób w oprogramowaniu RIP VerteLith generuje się automatyczne dane koloru białego i lakieru bez potrzeby użycia kolorów sportowych:


Atrium Centrum Ploterowe jest wystawcą targów Festiwal Marketingu. Z ich ofertą będzie się można zapoznać na stoisku E1 w Hali nr 3.