Poligrafia Oasis Flower Plant for Plastic nabywa drukarkę fleksograficzną Comexi F2 MB

Oasis Flower Plant for Plastic nabywa drukarkę fleksograficzną Comexi F2 MB

0
Oasis Flower

F2 MB pomoże firmie z Arabii Saudyjskiej zaoferować zarówno bardziej zrównoważone drukowanie jak i utrzymać bardzo wysoką jakość druku.

Girona, 20 września 2022.- Oasis Flower Plant for Plastic, wiodący producent preform PET i zakrętek na butelki w Arabii Saudyjskiej, podpisał umowę nabycia drukarki fleksograficznej Comexi F2 MB; jest to pierwsza wspólna transakcja obu firm. Azjatycka firma postanowiła oprzeć się na doświadczeniu i technologii Comexi, ponieważ przede wszystkim poszukuje projektów poligraficznych w odniesieniu do potrzeb różnych klientów, zwłaszcza z sektora napojów.

„Jest to dla nas niezwykle ważna instalacja” – mówi Oriol Rabert, Comexi Area Manager w tym regionie, który podkreśla, że „wykazaliśmy, że nasi klienci, dzięki naszej technologii fleksograficznej, mogą osiągnąć identyczne wyniki w zakresie barw specjalnych, jak te uzyskane za pomocą drukarki rotograwiurowej”. Projekt ten jest uzupełnieniem innych, które Comexi realizuje w tym regionie, które także obejmują instalację kilku maszyn do druku fleksograficznego.

Zlokalizowany w Al-Kharj, na południe od Rijadu, Oasis rozpoczął działalność w 2012 roku. Od tego czasu firma co roku zwiększała swoje zdolności produkcyjne, aby wyprodukować ponad 5 miliardów sztuk rocznie dla swoich klientów z sektora butelkowania wody i innych branż.

Drukarka fleksograficzna Comexi F2 MB to nie tylko najlepsza maszyna do łączenia krótkich i średnich serii, ale także do zarządzania pełną gamą aplikacji opakowań elastycznych. F2 MB posiada wszystkie ergonomiczne rozwiązania rodziny F2. Zawiera rozwiązania GeniusTech, które mają pomóc drukarniom w pokonaniu podstawowych wyzwań, z jakimi obecnie się borykają, a które obejmują między innymi brak wykwalifikowanych operatorów, redukcję długości zadań i zwiększoną liczbę zmiennych zadań.

Największą wagę przywiązano do rozwiązań, które skupiają się na zapewnieniu najszybszej zmiany zadania, takich jak GeniusFlow do szybkiego czyszczenia, różnych rozwiązań automatycznego ustawiania, w tym GeniusSet i GeniusReg GeniusData, skracających czas i minimalizujących odpady, czy GeniusData, które pozwalają na przechowywanie każdego istniejącego parametru zadania, który może być ponownie wykorzystany, skracając w ten sposób rozpoczęcie nowego zadania.

Więcej na www.comexi.com


Więcej informacji z branży TUTAJ.