Logo

Praca

Specjalista ds. sprzedaży B2B | JAVRO

NAZWA STANOWISKA: Specjalista ds. sprzedaży B2B

MIEJSCE PRACY: Katowice

FORMA ZATRUDNIENIA: Praca stacjonarna, pełny etat

RODZAJ ZATRUDNIENIA: UoP, B2B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz odpowiadać za współpracę z agencjami reklamowymi i wydawnictwami w zakresie sprzedaży produktów typu: kalendarze książkowe, kalendarze ścienne, notesy, drobna galanteria skórzana typu etui, okładki, breloki.
  • Będziesz prowadzić proces sprzedaży od momentu pozyskania Klienta, poprzez ofertowanie, doradzanie Klientowi w aspekcie konfiguracji produktu, negocjacje aż do złożenia zamówienia.
  • Będziesz mieć możliwość reprezentacji firmy na targach branżowych, podczas których będziesz pozyskiwać nowe kontakty i relacje biznesowe.
  • Będziesz również uczestniczyć w procesie przygotowywania nowej oferty produktowej wspólnie z działem marketingu.

OCZEKUJEMY:

  • Szukamy kandydata, który posiada minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B. Idealnie gdyby miał już doświadczenie w pracy handlowca w firmie kalendarzowej lub notesowej, ewentualnie posiadał doświadczenie sprzedażowe w pokrewnych branżach takich jak np. produkcja długopisów itp.
  • Zależy nam, aby kandydat łatwo i szybko nawiązywał relacje biznesowe, był komunikatywny, sumienny i wykazywał się dobrą znajomością j. angielskiego pozwalającą na swobodne prowadzenie rozmów handlowych (słownictwo branżowe).
  • Liczymy na podstawowe umiejętności obsługi programów graficznych (Corel) oraz chęć dalszego podnoszenia kompetencji w tym zakresie.

OFERUJEMY:

  1. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, przejrzysty i uczciwy system prowizyjny i premiowy.
  2. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która dba o dobrą atmosferę w pracy i wsparcie dla swoich pracowników. Zależy nam, aby każdy czuł się u nas dobrze. U nas nie ma wewnętrznych rywalizacji, wszyscy się wspieramy i dbamy o rozwój firmy.
  3. U nas nie obowiązuje żaden dress code, to Ty decydujesz, w czym czujesz się najlepiej.

O  NAS:

Jesteśmy producentem kalendarzy (marka GENELA), notesów (marka MOTLEY) oraz galanterii skórzanej (marka KROEN). W naszą pracę wkładamy serce, pasję i zaangażowanie. Realizujemy najbardziej wymagające projekty na indywidualne potrzeby Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Korzystamy z wiedzy poprzednich pokoleń, jednocześnie czerpiąc z możliwości, jakie dają nowe technologie. W ciągu 40 lat osiągnęliśmy to, co dla wielu okazało się niemożliwe. Połączyliśmy tradycję i doświadczenie z tym, co nowe, odważne, niebanalne i wartościowe.

Aplikujj.wrodarczyk@javro.pl


Prosimy o dodanie do przesłanego CV klauzuli informacyjnej RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


Więcej ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

TAGS