Logo

Inspiracje

Biznesowe upominki od Chocolissimo na Wielkanoc i inne okazje

Okres wiosenno-wielkanocny jest bogaty w okazje do przygotowania podarunków, także w biznesie. Wiele firm szuka w tym czasie upominków dla pracowników z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzny lub podarunków dla klientów czy partnerów biznesowych z okazji Wielkanocy. Czekolada wydaje się tutaj być zawsze dobrym wyborem, bowiem jest produktem, który każdemu z nas dobrze się kojarzy i który większość z nas bardzo lubi.

Upominek z czekolady, dodatkowo z firmową personalizacją będzie zawsze miłym zaskoczeniem a im bardziej oryginalny i nietypowy czekoladowy kształt, tym większa szansa na zrobienia na obdarowanym dobrego wrażenia. W ofercie firmy MM Brown znajdziemy wiele ciekawych pozycji. Od ręcznie wylewanych czekolad z pięknymi zdobieniami przez czekoladowe figurki, zestawy wyśmienitych pralin po indywidualne kształty czekolad z tłoczeniem logotypu czy haseł reklamowych, projektowane według wytycznych zamawiającego.

Nowością w ofercie Chocolissimo jest seria zestawów pralin FLOWER DELIGHTS, w pięknych, eleganckich opakowaniach z kwiatową grafiką. Produkt został stworzony z myślą o klientach, którzy poszukują prostych, a efektownych upominków by uczcić jakieś święto czy wydarzenie albo rocznicę, aby podziękować za obecność, lojalność lub współpracę. Zawiera w serii zestawy na 4,6 oraz 10 selekcjonowanych pralin, pochodzących z europejskich pracowni czekoladniczych.

Wielkanoc

Okres Wielkanocny, to również czas obdarowywania się, szczególnie słodkościami, zatem i na tę okazję firma przygotowała niezliczoną ilość różnorodnych propozycji zarówno drobniejszych upominków jak i bardziej okazałych zestawów zawierających czekoladki i pralinki w kształtach związanych z tym świętem, jak: owieczki, kurki czy pisanki.

Jednym z takich produktów jest seria THE FINEST EASTER EGGS, której jeden z wariantów prezentowany jest na poniższym zdjęciu. Produkt zawiera duże, czekoladowe jajko o masie ok. 130g umieszczone w witrynie oraz 7 nadziewanych pralinek w kształcie wielkanocnych pisanek. Opakowanie jest pięknie zdobione hot stopingiem z zielonej i złotej folii, wykończone laminatem satynowym, który podkreśla wyjątkowość tego produktu. Do wyboru jest duże jajko wykonane z czekolady deserowej z niezwykłymi, kolorowymi zdobieniami, jajko z mlecznej czekolady ze zdobieniem wykonanym z czekolady deserowej oraz jajko z różowej czekolady RUBI z dekoracjami wykonanymi z płatków jadalnego złota.

Każdy produkt będzie wyglądał inaczej, ponieważ każda sztuka to dzieło mistrzów czekoladnictwa.

Wielkanoc

Dla firm szczególnie ceniących ekologię i produkty, których opakowania mogą być wielokrotnie wykorzystywane, polecamy uwadze pozycje w drewnianych skrzynkach, szkatułkach czy z szarego papieru eko.

Tutaj podobnie, wybór jest bardzo szeroki, od tabliczek czekolady o obniżonej zawartości cukru przez unikalne czekolady czy to z kawowym kremem i zdobione prażonymi ziarnami kawy, czy mleczno-deserowe z pistacjami lub białe z kremem z jagód i malin, po różnorodne zestawy pralin w drewnie.

Produkty przygotowane tak, aby opakowania nie zawierały plastiku i zawsze z możliwością przygotowania indywidualnego znakowania logotypem klienta.

Wielkanoc

Szukający upominków na okazje biznesowe mogą kontaktować się z Działem Obsługi Firm: Upominki@chocolissimo.pl, Tel: + 22 244 27 09 / Tel: + 61 102 37 27

Pobierz zawartość katalogu: TUTAJ


Więcej newsów z branży TUTAJ.