Zielone gadżety na Światowy Dzień Recyklingu - OOH magazine
Logo

FeaturedInspiracje

Zielone gadżety dla dobra planety na Światowy Dzień Recyklingu 18.03

W sobotę 18 marca obchodzony jest Światowy Dzień Recyklingu. Przy tej okazji nowy katalog VOYAGER 2023 i wzbogacona kolekcja GREEN PROMO inspiruje produktami wykonanymi z wielu nieoczywistych materiałów z recyklingu.

Papier czy bawełna z recyklingu to materiały już dobrze znane w branży reklamowej. VOYAGER idzie krok dalej serwując produkty promocyjne wykonane z przetworzenia kolejnych, często zaskakujących materiałów!

– Każde latte i cappuccino zużywają dużo mleka, a po nim zostają puste kartony. Jeśli myśleliście, że ich żywot kończy się po wypiciu kawy, to sprawdźcie długopis V1042 lub notatnik A5 V1101. Oba produkty wykonane zostały ze zrecyklingowanych kartoników po mleku.

Nic się nie marnuje również przy produktach ze skóry z recyklingu – gadżety wykonane z tego materiału wprowadzają do obiegu skrawki i pozostałości z produkcji skóry. Teczka konferencyjna A4 P774.192 lub Notatnik A5 P774.209 to tylko przykłady zastosowania tego materiału.

– Metalu czasami dobrze posłuchać, ale jeszcze lepiej go recyklingować. Zastosowanie aluminium z recyklingu zmniejsza zużycie energii w produkcji nawet o 95%, dlatego warto zainteresować się gadżetami takimi jak butelka sportowa 400ml V1065 lub power bank 5000 mAh P322.682.

Oprócz tego, kolekcja GREEN PROMO oferuje całą gamę produktów zielonych, pośród, których znaleźć możecie materiały takie jak RABS (recycled ABS), nylon z recyklingu czy niezawodny RPET. VOYAGER rusza na pomoc planecie!

Więcej produktów z recyklingu możecie znaleźć tutaj: GreenPromo/recycled-materials


Więcej newsów z branży TUTAJ.