Logo

Artykuły PromocyjneFeatured

Trwają zapisy na Akademię Technologii Zdobienia API.PL

Rusza piąta edycja Akademii Technologii Zdobienia, organizowana przez firmę API.PL. Celem spotkań jest rozwijanie biznesów poprzez prezentację najnowszych technik zdobienia i znakowania tekstyliów oraz gadżetów reklamowych.

Wiosna i nadchodzący wraz z nią sezon produkcyjny to idealny czas na uczestnictwo w warsztatach Akademii. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 29 marca w Poznaniu, kolejne odbędzie się 19 kwietnia w Trójmieście, a miejsce warsztatów w maju zostanie wybrane przez uczestników poprzez głosowanie na profilu FB API.PL do 28 marca 2023.

Podczas warsztatów specjaliści z API.PL zaprezentują wiele technik zdobienia i znakowania tekstyliów oraz gadżetów reklamowych, w tym druku sublimacyjnego, DTF, DTG, termotransferu tonerowego i druku przy użyciu folii flex. Każdy uczestnik będzie miał okazję samodzielnie przetestować druk różnymi technikami pod okiem profesjonalistów oraz poznać najnowszą wiedzę z zakresu poligrafii.

Warsztaty trwają jeden dzień, od godziny 9:00 do 15:00, a koszt udziału wynosi 149 pln netto/osobę. Każdy uczestnik otrzyma od organizatorów wydruki do samodzielnego testowania, próbki podłoży oraz VOUCHER o wartości 150 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 500 pln.

Więcej informacji TUTAJ


Więcej informacji z branży TUTAJ.