Logo

Artykuły Promocyjne

Nowy ploter DTF do koszulek w ofercie Atrium Centrum Ploterowe

Firma Atrium Centrum Ploterowe poszerzyła swoją ofertę o nowy ploter DTF do koszulek – urządzenie o nazwie DTF 724. DTF 724 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera, wytrząsarki oraz wygrzewarki do proszku. Ploter ten stanowi udoskonalenie modelu DTF Mutoh 628, co związane jest z nowym, wbudowanym systemem cyrkulacji białego atramentu.

W ploterze zastosowane zostały innowacyjne atramenty z certyfikatem OEKO-TEX®, a niska emisja do środowiska naturalnego pozytywnie wyróżnia tę drukarkę jako przyjazną dla operatora. Kolejnymi zaletami DTF 724 są niskie koszty eksploatacji – małe zużycie atramentu, oszczędność używanych mediów (dzięki możliwości druku od krawędzi do krawędzi), a także odzyskiwanie niewykorzystanego proszku. Ploter wyróżnia się na tle konkurencji szybkością pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, dzięki zastosowaniu głowicy marki EPSON DX7.

Konfiguracja zarówno z kolorem białym jak i z kolorami FLUO, wygrzewanie infrared, które zabezpiecza kolory, dopełniają listę możliwości tej drukarki. Ploter jest łatwy i intuicyjny w obsłudze (nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku).

Wśród cech szczególnych urządzenia należy wymienić: wbudowany nowoczesny system cyrkulacji atramentu białego; druk z rozdzielczością 1440 × 1440 dpi; zmienną kroplę (3.5 – 32 pl), prosty i mało czasochłonny proces konserwacji plotera; redukcję efektu „ziarnistości” wydruków przy dużych prędkościach (zmienna kropla); nowe profile kolorystyczne ICC – G7; wysoką trwałość wydruków; łatwość obsługi (nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku); niewielkie koszty eksploatacji (niskie zużycie atramentu, oszczędność mediów, odzysk proszku); degazowane atramenty, druk białym atramentem, atramenty fluorescencyjne (opcjonalnie); wysoką prędkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.

Kompaktowa konstrukcja i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że ploter sprawdzi się zarówno w małej agencji reklamowej (mniejsze zlecenia), jak i w większych tego typu przedsiębiorstwach (nadaje się do dużych nakładów). Wydruki z plotera charakteryzują się wysoką odpornością na pranie. Zestaw jest bardzo łatwy w obsłudze i urządzenie nie wymaga od użytkownika posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej o druku.

Więcej o ploterze można dowiedzieć się na stronie Atrium Centrum Ploterowe.


Więcej newsów z branży TUTAJ.