Logo

InspiracjeTylko w OOH magazine

Torby bawełniane: ponadczasowy gadżet reklamowy

Torby bawełniane

Torby bawełniane to jeden z najbardziej popularnych i ponadczasowych gadżetów reklamowych, sprawdzają się nie tylko na targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych, ale także stanowią świetny upominek dla klientów.

Co przesądza o ponadczasowości tego gadżetu? Na pewno duża powierzchnia zadruku, wszechstronne zastosowanie oraz mobilność. Modny ekologiczny  gadżet pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki jako  dbającej o środowisko i wpisującej się w proekologiczny trend, który powoli staje się standardem.

Naturalnie z kolorem

Najbardziej popularna torba bawełniana posiada beżowy kolor. Dlaczego beżowy? Tak wgląda naturalna niebielona bawełna. Odcień może różnić się w zależności od miejsca uprawy surowca ale zawsze jest bardzo charakterystyczny i łatwo go rozpoznać.

Każdy kto chce wyróżnić się na tle beżowych toreb możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym z nich może być ozdobienie torby nie tylko logotypem ale również ciekawą grafiką lub hasłem reklamowym. Drugim sposobem jest wybranie torby bawełnianej w ciekawym kolorze, który świetnie wpisze się w kolorystykę logotypu i wyróżni torbę na tle beżowych.

Torby bawełniane

Torby recyklingowe w duchu zero waste

Torby bawełniane – idealne do ponownego wykorzystania, stworzone z naturalnych materiałów  przyjaznych dla środowiska, biodegradowalne. Wszystko to brzmi dobrze dla naszej planety ale przy krojeniu toreb a nawet koszulek zostają ścinki tkaniny. Co z nich zrobić? Torby! Resztki tkanin po wykrojeniu toreb są ponownie przerabiane na przędzę, z której powstaje tkanina na torby. Recykling odpadów poprodukcyjnych pozwala zmniejszyć ilość wytwarzanych śmieci i ograniczyć zużycie surowca. Dotychczas w ofercie znajdował się jedynie jeden model torby produkowanej w ten sposób, ale ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszerzono ofertę o dwa nowe modele, które już wkrótce wejdą do stałej oferty.

Torby bawełniane

Firma ecotorby.pl posiada w ofercie zarówno torby naturalne jak i te kolorowe. Co je wyróżnia?

Dzięki certyfikatowi Oeko-Tex Standad 100 mamy pewność, że każda nasza torba bawełniana, naturalna lub kolorowa, jest w pełni bezpieczna dla naszego organizmu i nadaje się nawet do przechowywania produktów spożywczych. Wszyte rączki są wzmocnione są przeszyciem w kształcie litery „X”  dzięki czemu mamy pewność, że nie urwą się podczas użytkowania.

Jakość bawełny – idealna do zadruku. Jako firma, która od wielu lat zajmowała się drukiem wiemy doskonale czego oczekujemy od idealnego podłoża. Torby bawełnianej od ecotorby.pl przetestowane zostały wielokrotnie przy najpopularniejszych formach druku. Torby nie ciemnieją podczas obróbki cieplnej oraz nie plamią. Torby po wyciągnięciu z kartonu od razu nadają się do druku bez konieczności prasowania.

Pełna oferta na stronie www.ecotorby.pl