Logo

Wielki Format

PolKos zaprasza na FESPA Global Print Expo

Podczas zbliżających się targów FESPA Global Print Expo, które odbędą się w dniach 23-26 maja br. w Monachium PolKos czeka na klientów na stoiskach swoich Partnerów.

– Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy YiliJet, gdzie będziemy prezentować maszyny UV marki Xenons, której to PolKos jest jedynym przedstawicielem i dystrybutorem w Polsce – mówi Wojciech Górski z PolKos. – Co pokażemy? Sprawdzone i dobrze znane maszyny UV takie jak: niezwykle popularny i cieszący się uznaniem mały ploter  UV X6090 służący głównie do druku gadżetów i tu nowość, bo już na głowicach Epson i3200. Do tego, wielkoformatowy ploter UV X3220 o obszarze roboczym 3,2 m/2 m wyposażony w głowice Ricoh Gen6 – wyjaśnia Wojciech Górski.

Xenons zaprezentuje także NOWOŚĆ: urządzenie XJ2000 – to nowa maszyna UV hybrydowa o szerokości druku 2m. Nie zabraknie także popularnej technologii DTF.

PolKos zaprasza także na stoisko firmy Roland, którego jest polskim dystrybutorem. W Rolandzie na zwiedzających czeka również sporo nowych rozwiązań. Fantastycznie nasycone kolory za pomocą pomarańczy i zieleni w najnowszej serii maszyn solventowych TrueVis VG3, a także coś specjalnego, tak bardzo oczekiwanego przez klientów: maszyna UV z płaskim dużym stołem EU-1000MF o obszarze druku 2,44m/1,22 mm oraz wiele innych.

– Na naszych klientów czekamy na stoiskach Rolanda i Xenonsa: Roland Hala A1 stoisko D10, Xenons Hala A1 stoisko C81 oraz Xenons DTF i Sublimacja Hala B1 stoisko A 80 – reasumuje Wojciech Górski.


Więcej newsów z branży TUTAJ.