Logo

Wielki Format

Dwie Twarze HP Latex

Istnieje technologia, która idealnie łączy cechy wysokiej wydajności, wszechstronności oraz  niezawodności druku w przystępnej cenie. To technologia HP LATEX, która jest odpowiedzią na różne potrzeby klientów.

Od roku 2010 firma HP rewolucjonizuje rynek druku wielkoformatowego, sukcesywnie rozbudowując  swoje portfolio urządzeń do druku cyfrowego, które mają zastosowania w różnych branżach, takich jak reklama i grafika, zadruk tekstyliów, dekoracje wnętrz, car wrapping i wiele innych. HP ma w swojej ofercie modele drukarek dedykowanych do rożnych modeli biznesowych, począwszy od ekonomicznej drukarki na start – HP Latex 315, czy okrzykniętego kultowym HP Latex 375 – rozwiązania III generacji. Każdy model, każda generacja to krok do przodu, z zastosowaniem ulepszonych, innowacyjnych rozwiązań.

Ekologiczny, bo oparty o wodny tusz, druk lateksowy HP od lat gwarantuje klientom suche wydruki, skrócony czas produkcji, najwyższą jakość i wydajność. HP jednak na tym nie poprzestaje i w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku, w tym potrzebę rozwoju aplikacji umożliwiających kreowanie nowych rynków zbytu, wprowadza na rynek biały tusz lateksowy do modeli drukarek rolowych,  drukujących media w szerokości do 1,6 m. Milowym krokiem dla rozwoju druku wielkoformatowego okazał się rok 2021, w którym na rynek trafiły modele drukarek HP Latex 700/800, IV generacji, z rozwiązaniem White Ink (W).

Ten ruch spowodował, że druk lateksowy HP zyskał drugą twarz i nowe możliwości aplikacyjne, zwiększające rentowność zleceń dla Klientów. Klienci zyskują możliwość wyboru pomiędzy rozwiązaniami ekonomicznymi CMYK, a produkcyjnymi CMYK+White. Obecnie w portfolio znajdziemy 8 modeli drukarek HP Latex w segmencie druku rolowego 1,6m, a kilka z nich można rozszerzyć o formułę Print&Cut. Analizując linię produktów HP Latex nie sposób nie zauważyć podobieństw, ale i różnic. Często potencjalni Klienci mniej lub bardziej świadomi zalet druku lateksowego HP zadają sobie pytanie: […] Który model jest dla mnie? […] Który najlepiej zaspokoi potrzeby mojej firmy i pozwoli pójść o krok do przodu, chcąc rozwijać firmę? […] Czy zainwestować w model III generacji czy może IV generacji? […] jak dobrać rozwiązanie do mojej produkcji i być konkurencyjnym?

Z generacji HP Latex s. 300 na generację HP Latex s. 700/800, (W) technologia HP odsłania jeszcze szerszy wachlarz możliwości i szereg nowych zalet dla przyszłych użytkowników.

Więcej informacji – kliknij tutaj.


Więcej newsów z branży TUTAJ.