Logo

Artykuły Promocyjne

Nowe oblicze cięcia wodą. WAZER Waterjet już dostępny w Polsce dzięki COLOP Polska

Ciągły rozwój to obecnie jeden z głównych priorytetów wielu firm, działających na polskim rynku. Nowoczesny, kompleksowy park maszynowy to obecnie jedna z najważniejszych czynników pozwalających wyróżnić się pośród konkurencji. WAZER to odpowiedź na wiele problemów, która wynosi produkcję i usługi cięcia na nowy, przystępny poziom.

Firma COLOP Polska zawarła w ostatnim czasie umowę na wyłączną dystrybucję urządzeń marki WAZER na terenie Polski. – Te nowoczesne urządzenia stanowią przyszłość dobrze prosperującego rynku, którego chcemy być częścią. W duchu ciągłego rozwoju stale ulepszamy i modyfikujemy nasz park maszynowy, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi o najlepszej dostępnej jakości na rynku. Dzięki dystrybucji produktów WAZER możemy zaoferować Wam najlepsze urządzenia dostępne dla każdego – mówi przedstawiciel COLOP Polska.

WAZER to jedyne takie połączenie najnowszej technologii z kompaktową budową, która zmieści się nawet na domowym biurku. Dzięki jego niezwykłym możliwościom można rozwinąć swój biznes i wyróżnisz się pośród konkurencji.

WAZER to jedyne takie urządzenie dostępne na rynku, które oferując najwyższą moc nadaje się do użytku w przestrzeni codziennej. Ten ploter wodny nie wymaga specjalistycznego przemysłowego otoczenia, a jego kompaktowe rozmiary ułatwią montaż nawet w małych warsztatach. Sama obsługa urządzenia została zaprojektowana z najwyższą troską o wygodę użytkownika. Dzięki połączeniu nowych i starych technologii, WAZER wykorzystuje nowoczesne cyfrowe oprogramowanie wspomagające proces produkcji i jednocześnie zapewnia bezawaryjną, płynną pracę przez wiele dni.

Uniwersalność to jedna z wielu cech, którymi wyróżnia się ten niepozorny ploter wodny. Szeroka gama materiałów możliwych do cięcia deklasuje inne plotery, które nie poradzą sobie z ich specyficzną strukturą. Szkło, plastik, ceramika czy kamień to tylko niektóre z powierzchni z jakimi poradzi sobie WAZER. To wielozadaniowe urządzenie świetnie da sobie radę w pracach związanych z prototypowaniem czy małych nakładach dzięki szybkości i precyzji z jaką tnie nawet najtrudniejsze materiały.

Kontakt: COLOP Polska / Tomasz Florian / tomasz.florian@lasery.pl / Tel: 32 388 70 53


Więcej newsów z branży TUTAJ.