Logo

Event MIX

Marka Aries z dwoma nowymi obiektami

W ciągu najbliższych trzech miesięcy, długo oczekiwane otwarcia obiektów należących do Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o odbędą się aż w dwóch wyjątkowych lokalizacjach- Szczyrku i Bukowinie Tatrzańskiej. Aktualnie w ramach marki Aries działają dwa butikowe hotele w Zakopanem i w Wiśle. Usytuowane w wyjątkowych lokalizacjach cieszą się niesłabnącą popularnością i zasłużonym zaufaniem Gości.

Aries Hotel & Spa w Szczyrku właśnie zakończył wielomilionową renowację dawnego budynku Domu Turysty PTTK przy ulicy Górskiej 7 i wkroczył w ostatnią fazę przygotowań. W całym projekcie wykorzystano naturalne elementy i drewno, aby odzwierciedlić klimat Beskidu Śląskiego. Do dyspozycji Gości jest ponad 120 pokoi i apartamentów z balkonami, restauracja i AquaAries- pierwszy w Szczyrku aquapark ze zjeżdżalniami, jacuzzi oraz saunarium o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych. To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek i moc atrakcji w otoczeniu natury.

Dzięki innowacyjnemu projektowi i infrastrukturze sezonu zimowego nie mogą się również doczekać Goście Aries Residence Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie będą mogli odpocząć w jednym ze 117 w pełni wyposażonych, luksusowych apartamentów.

Aries

Okolica posiadająca wszystkie najcenniejsze letnie i zimowe atrakcje: baseny termalne, stacje narciarskie i wspaniałą panoramę Tatr czeka na wytrawnych podróżników. Relaks po górskich przygodach zapewnią w Aries Residence 2 zewnętrzne i 2 wewnętrzne jacuzzi, strefa saun, delikatesy i sala zabaw.

Aries

Zarówno Aries Hotel & Spa w Szczyrku, jak również Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej to wzbogacenie obecnego portfolio marki Aries. Inwestor rozszerza w ostatnich latach spektrum działalności o rynek apartamentów inwestycyjnych realizując m.in. aparthotel Witkac Residence by Aries w Zakopanem-77 apartamentów, Aries Residence w Krynicy Zdroju z 200 apartamentami zlokalizowanymi w 5 kameralnych budynkach oraz Lago Park Apartments by Aries w Mierkach koło Olsztynka, w którym przewidziano łącznie 77 apartamentów.

Aries

Najnowszym przedsięwzięciem w ramach marki Aries jest realizacja kompleksu hotelowego Aries Residence Karpacz na działce sąsiadującej ze świątynią Wang- obowiązkowym punktem w turystycznym portfolio Karkonoszy. W ramach resortu powstaną 72 apartamenty o najwyższym standardzie wykończenia, ze strefą wellness i SPA, basenem i restauracją.

SZCZYRK, BUKOWINA, INWESTYCJE.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.

TAGS