Logo

Wielki Format

Nowa tkanina Ikonos Clean Glass Geneva w ofercie firmy IKONOS

Tkanina Ikonos Clean Glass Geneva, to nowość w ofercie fabryki mediów do druku wielkoformatowego z Opola.

Jest to wysokiej jakości tkanina, która została poddana procesowi piaskowania z obu stron w celu uzyskania miękkich i zamszowych powierzchni. Składa się w 80 % z poliestru i 20 % z poliamidu. Najbardziej wydajnym drukiem jest metoda sublimacji pośredniej. Materiał doskonale nadaje się na poduszki, koce, szmatki, ręczniki oraz do czyszczenia powierzchni szklanych lub ekranów.

Rekomendujemy plotery sublimacyjne Mutoh do wykonywania nadruków na tkaninie Ikonos Clean Glass Geneva: modele Mutoh XpertJet 1642WR Pro o szerokości zadruku 1.62 m lub Mutoh RJ 900 XG o szerokości zadruku 1.07 m.

Ploter Mutoh XpertJet 1642WR Pro to najnowszy model drukarki sublimacyjnej firmy Mutoh. W urządzeniu zastosowano nowatorskie technologie, dzięki którym ploter uzyskuje wysoką prędkość druku, zachowując doskonałą jakość i nasycenie kolorów. Najważniejsze z technologii to druk zmienną kroplą – Variable Dot, Intelligent Interweaving – zapobiegający paskowaniu druk „chmurą” lub „mgłą” oraz Mutoh Drop Master – czyli automatyczna kalibracja wysokości głowicy do grubości materiału. Maksymalna szerokość zadruku to 1615 mm.

Ikonos

Drugie rekomendowane urządzenie, to ploter Mutoh DrafStation RJ-900 X, przeznaczony do precyzyjnego druku sublimacyjnego i wodno-pigmentowego (np. CAD, GIS, foto). To idealne urządzenie dla małych jak i większych zakładów produkcyjnych, działów marketingu, agencji reklamowych, startupów. Drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG charakteryzuje się szerokością zadruku 107,4 cm.

Jakie są zalety plotera Mutoh RJ 900 XG?

Mutoh RJ-900 XG jest bardzo łatwy w obsłudze i codziennym użytkowaniu. Sprawdzi się w druku jednorazowych wydruków, np. spersonalizowanych koszulek oraz poradzi sobie z ciągłym drukiem produkcyjnym. Dodatkowo drukarki te charakteryzują się bardzo ostrym i dokładnym wydrukiem (rozdzielczość max. 2880 dpi). Nie trzeba być poligrafem, aby w pełni wykorzystać możliwości tego plotera sublimacyjnego i wodno-pigmentowego.


Więcej newsów z branży TUTAJ.