Logo

Wielki Format

Sico Print Solutions: wyjątkowa oferta na folie specjalne do uszlachetniania!

Sico Print Solutions zaprasza do skorzystania z oferty wyprzedażowej folii specjalnych do uszlachetniania. Totalnie obniżone ceny – o listę folii oraz szczegóły można pytać Przedstawiciela Handlowego Sico. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Folie do uszlachetniania sprawią, że materiały promocyjne czy wydawnicze zachowają na długo swoje walory estetyczne. W zależności od wybranego rodzaju, mogą nadawać większego nasycenia kolorystycznego nadrukom lub to nasycenie odpowiednio zmniejszyć. Najczęściej laminuje się właśnie materiały promocyjne, nadając im tym samym atrakcyjnego wyglądu przez elementy złota lub srebra, dodaje szlachetności w wykończeniu matowym lub dodaje elegancji w wykończeniu błyszczącym.

Angażuje też zmysł dotyku w niesamowitym wykończeniu aksamitnym. Ma to ogromne znaczenie w tworzeniu na przykład prestiżowych publikacji, eleganckich zaproszeń, wizytówek. Do sprawdzenia naszych cen wyprzedażowych zapraszamy w szczególności drukarnie zajmujące się realizacją procesu tworzenia różnorodnych materiałów promocyjnych oraz wydawniczych klasy premium.

Dowiedz się więcej: TUTAJ


Więcej newsów z branży TUTAJ.