Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

5 upominków z oferty VOYAGER, które przydadzą się na szlaku

Nastała doskonała okazja, by wykorzystać zbliżające się urlopy i przenieść reklamę na trasy turystyczne i piesze szlaki. VOYAGER proponuje kilka pomysłów do promocji za pomocą upominków, które wyeksponują logo, ale też zadbają o trekkerów.

tam

  • Lekki plecak sportowy V0943, odporny na zachlapania


Kompaktowa konstrukcja pomieści niezbędniki do marszów i rajdów, takie jak bukłak z wodą czy żele energetyczne. Szelki wykonane z siateczki dodają przewiewności i posiadają paski, na których można zawiesić dodatkowe akcesoria. Usztywniane plecy utrzymują kształt plecaka, co zapewni wygodę i stabilność w ruchu. Plecak wykonany jest z materiału odpornego na zachlapania.

voyager

  • Torba rowerowa V6906,  zestaw naprawczy, apteczka

Na trasie przyda się obszerny zestaw naprawczy który zadba i o jednoślad, i jego kierowcę. Zestaw posiada wielofunkcyjny klucz, który umożliwi majsterkowanie przy rowerze w nagłych wypadkach, oraz ponczo, które ochroni przed niespodziewanymi opadami. Dołączona apteczka wyposażona jest m.in. w rękawiczki winylowe, plastry pierwszej pomocy i chusteczki antyseptyczne. Reklama z bezpieczeństwem w zestawie.

voyager

  • Butelka sportowa V1386 500ml, zamknięcie z blokadą

Klasyk na szlaku. Sportowa butelka na wodę to nieodzowny atrybut każdego obieżyświata. Posiada silikonowy uchwyt ułatwiający trzymanie jej w trakcie intensywnego marszu w trudnych warunkach i zamknięcie z blokadą, by nie uronić ani kropli napoju. Nadaje się do znakowania metodą UV360, które eksponuje wzór graficzny dookoła, zwracając uwagę na markę.

voyager

 

W terenie łatwo o zachlapania i zabrudzenia. Wodoodporne etui pomoże zabezpieczyć urządzenia, gotówkę czy inne istotne drobiazgi. Podręczne narzędzie wielofunkcyjne może być prezentem, który ułatwi codzienne, jak i awaryjne prace wykonywane w terenie. To tanie i przydatne upominki reklamowe.

voyager

VOYAGER posiada w swojej ofercie wiele artykułów, które posłużą do wyróżnienia marki latem. Pełna kolekcja letnich, niedrogich i popularnych upominków reklamowych: tutaj.


Więcej newsów z branży TUTAJ.