Logo

Event MIX

Wakacyjna oaza w środku miasta – IKEA i Wola Park z akcją „Plażuj do woli”

Wakacyjny klimat w centrum miasta? To możliwe – centrum handlowe przy współpracy z IKEA ruszyło z kolejną edycją akcji „Plażuj do woli”. W letniej strefie wypoczynku pojawiła się piaszczysta plaża z palmami, leżakami i parasolami. Na aktywnych czekają tu również liczne gry i atrakcje sportowe, m.in. siatkówka, tenis stołowy i planszówki oraz bezpłatne zajęcia jogi w parku.

Lato już o krok, a wraz z nim, do Wola Parku wraca kultowa miejska plaża. W otoczeniu dwóch parków od 1 czerwca pojawiła się wakacyjna oaza – piaszczysta strefa letnia przyozdobiona palmami, z leżakami i hawajskimi parasolami. Poza opalaniem i relaksem, wszyscy chętni będą mogli skorzystać tu z licznych aktywności w strefie sportowej, a także z szerokiej oferty lokali gastronomicznych w Ogrodach Ulricha, Willi Ogrodników oraz Trattoria da Antonio.

Klienci znajdą w Food Hallu ofertę międzynarodowych potraw i przysmaków, a także dwóch barów centralnych, oferujących doskonałe orzeźwienie na nadchodzące upalne dni.

W strefie letniej aktywności, odwiedzający mogą zagrać w siatkówkę plażową, kultowe piłkarzyki czy w tenisa stołowego. Bezpłatnie mogą wypożyczyć także sprzęt sportowy, w tym m.in.: piłki, rakietki do badmintona, a także gry planszowe.

IKEA

Oprócz tego, to idealne miejsce na wygodne plażowanie pod palmami. O komfort osób plażujących zadbała IKEA. Meble, z których można skorzystać na plaży można również zamówić w Studiu planowania i zamówień IKEA w Wola Parku. Leżaki, krzesła i stoły to wymarzone miejsce na chill lub rozgrywki planszowe ze znajomymi.

W wybrane weekendy atrakcje uzupełnią także silent disco oraz food trucki. Od lipca do sierpnia, w każdą niedzielę Wola Park umożliwi wszystkim rozpoczęcie letniego poranku od zajęć jogi. Bezpłatne zajęcia będą odbywać się o godz. 10:00.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń i godziny otwarcia wypożyczalni sprzętu sportowego są dostępne są na stronie Wola Park.


Więcej newsów z branży TUTAJ.