Marketing MIX 30 000 zaproszeń

30 000 zaproszeń

89
0

Media branżowe, patronujące targom PROMO EXPO 2009 rozkolportują w samym grudniu ponad 30 000 zaproszeń. Pierwsze egzemplarze ukazały się w miesięcznikach Vidart i Outdoor Media.

Kolejne pojawią się m.in. w Świecie Druku i Pro-Kreacji. Kampanii towarzyszą mailingi do bazy danych oraz banery na stronach internetowych partnerów. Inserty zawierające szersze informacje na temat targów, konferencji oraz kupony dla zwiedzających zostaną dołączone do jednego z grudniowych wydań tygodnika Media&Marketing Polska.
Planujemy łącznie kolportaż 60 000 zaproszeń i wysyłkę kolejnych 20 000. W styczniu odbędzie się także wysyłka zaproszeń VIP zawierających kartę magnetyczną i voucher na Ele Taxi – mówi Robert Załupski, dyrektor projektu w PROMO EXPO.

Hala MT Polska w Marsa Park posiada nowoczesny system rejestracji znany polskim wystawcom dotychczas tylko na zagranicznych tarach. Część zaproszeń zostanie dostarczonych bezpośrednio samym Wystawcom –
przewidujemy ok. 20 000 wyselekcjonowanych rekordów. Ostatnia część kampanii i wysyłka zaproszeń wsparta aktywnym telemarketingiem odbędzie się w styczniu 2009 r. Obejmie m.in. Media&Marketing Polska, Business Media i Outdoor Media.

Za całość odpowiada organizator – firma PROMO EXPO. Druk wykonuje drukarnia Colours Factory z Piły.

www.promoexpo.pl  
www.blog.promoexpo.pl