Marketing MIX Nowy festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej już w czerwcu

Nowy festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej już w czerwcu

38
0

Alter Art i Miasto Kraków przygotowują Selector Festival – jak zapewniają organizatorzy, duży i nowoczesny festiwal muzyki elektronicznej i tanecznej, który według założeń w ciągu kilku lat ma stać się największym tego typu wydarzeniem w Polsce oraz ważnym punktem w kalendarzu imprez europejskich.

Festiwal będzie imprezą dwudniową i odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2009 r. na Krakowskich Błoniach. Na scenie festiwalu mają pojawić się znani i ciekawi wykonawcy z kręgów szeroko pojętej muzyki elektronicznej, ale nie zabraknie także nowych odkryć i nowych nurtów muzycznych. Festiwal będzie również miejscem prezentacji działań na styku muzyki oraz sztuki multimedialnej: dźwięk zostanie połączony z intrygującą oprawą wizualną oraz awangardowymi instalacjami przestrzennymi.
Selector Festival to także miejsce prezentacji polskich twórców wizualnych. W związku z tym, organizatorzy ogłaszają konkurs na oprawę graficzną przestrzeni festiwalowej. Celem jest wyłonienie i zaproszenie niezależnych twórców i grup projektowych do współpracy. Rokrocznie wygrana grupa kreatorów otrzyma kontrakt na stworzenie konceptu wizualnego i graficznego Selector Festival.