Marketing MIX Zarządzanie systemami informacji DS od Aten

Zarządzanie systemami informacji DS od Aten

26
0

Firma Aten International, producent oraz dystrybutor rozwiązań komunikacyjnych, wprowadza nowe rozwiązanie do zarządzania systemami informacji wizualnej – Media Distribution Solution.

Umożliwia ono kontrolowanie setek monitorów przy zachowaniu znakomitej jakości dźwięku i ostrości obrazu. Media Distribution Solution składa się z następujących urządzeń: spiltterów audio/video: Aten VS1504 i VS1508 oraz Aten VB552 VGA over cat 5 repeater – extendera sygnału wideo kompatybilnego z extenderami KVM.
VS1504 i VS1508 rozdzielają sygnał audio i video z jednego źródła do dużej liczby oddalonych nawet do 450 m ekranów, a po podłączeniu kaskadowym sygnał z nich może docierać nawet do setek monitorów nie tracąc na jakości. VB552 to wzmacniacz sygnału a/v, który powtarza go przedłużając tym samym dystans przekazu do 450 m.
Media Distribution Solution zapewnia zdalną obsługę monitorów za pomocą sieci oraz podłączanie urządzeń, takich jak ekrany dotykowe dzięki zastosowaniu standardu RS-232.
Dzięki rozwiązaniu użytkownicy mogą podłączać wszystkie rodzaje monitorów o wysokiej rozdzielczości, zarówno w niewielkich sieciach (biura, punkty sprzedaży, itp.) jak i w dużych systemach informacyjnych (lotniska, dworce, itp.).

Zastosowanie:
– w punktach sprzedaży do wyświetlania filmów reklamowych i informacji dla klientów
centrach handlowych w których znajdują się punkty informacyjne z ekranami dotykowymi
– w testach porównawczych monitorów i telewizorów LCD
– w kinach do wyświetlania zwiastunów i informacji dla widzów
– na lotniskach i dworcach do wyświetlania rozkładów i ogłoszeń dla podróżnych
– w obiektach sportowych, kręgielniach i siłowniach
– w bankach do wyświetlania informacji dla klientów
– w siedzibach firm do rozpowszechniania informacji dla pracowników