Marketing MIX Wyjazd integracyjno-szkoleniowy z NEC

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy z NEC

20
0

Pod koniec czerwca najlepsi partnerzy handlowi NEC Display Solutions wzięli udział w wyjeździe integracyjno-szkoleniowym do Egiptu. 50 osobowa grupa spędziła tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w najdalej na południe wysuniętym turystycznym rejonie Egiptu.
Uczestnikami wyprawy byli dealerzy produktów marki NEC, którzy przystąpili do programu NEC Partner Club i osiągnęli najlepsze wyniki w ostatniej edycji programu promocyjnego dla partnerów handlowych. W wyjeździe wzięli udział również dystrybutorzy NEC Display Solutions.
Region Mars Alam, wybrany przed producenta na miejsce spotkania, to jedno z najbardziej dziewiczych miejsc wypoczynkowych Egiptu (stanowi jedno z lepszych miejsc do nurkowania a tamtejsze miejscowości nie są jeszcze opanowane przez masową turystykę). Uczestnicy wyprawy wybrali się do Luksoru. Przejechali przez pustynię i następnie wzdłuż Nilu, aby dotrzeć do świątyni z aleją sfinksów w Karnaku. Zwiedzali Dolinę Królów z grobowcem Tutenhamona, świątynię Hatszepsut, kolosy Memnona i fabrykę alabastru. Klienci NEC Display Solutions zwiedzili podwodny rezerwat przyrody Abudabab, pływali z żółwiami wodnymi, delfinami i podziwiali rafy koralowe. Wielbiciele mocnych wrażeń wybrali się również na wyprawę quadami po pustyni. Mimo wszystko nie zabrakło chętnych do dyskusji o wspólnej strategii handlowej z producentem.