Marketing MIX Spryciarze.pl na ekranach CityInfo tv

Spryciarze.pl na ekranach CityInfo tv

46
0

Polski portal wideo Spryciarze.pl podjął współpracę z firmą AMS i prezentuje filmy poradnikowe na ekranach CityInfo tv umieszczonych wewnątrz wagonów warszawskiego metra.
Portal Spryciarze.pl prezentuje specjalnie przygotowane materiały poradnikowe pasażerom warszawskiego metra od sierpnia 2009 r. Są to profesjonalne filmy tworzone przez zespół serwisu i dostosowywane do wymogów CityInfo tv prezentujące wiele trików przydatnych w życiu codziennym. Uczą jak radzić sobie z codziennymi problemami. Każdego tygodnia wyświetlanych będzie pięć nowych poradników wideo w kilkunastu cyklach. – Filmy Spryciarze.pl to atrakcyjny materiał dla pasażerów metra, a dla nas – kolejny krok na drodze urozmaicenia treści, które prezentujemy na ekranach – mówi Krzysztof Więckowski odpowiedzialny za treści redakcyjne CityInfo tv. Obecność wideoporadników na ekranach umożliwia portalowi dotarcie do osób, które nie korzystają regularnie z internetu.
Spryciarze.pl to największy polski sieciowy poradnik wideo, pokazujący jak radzić sobie z różnymi codziennymi problemami. Powstał w marcu 2008 r. W lipcu 2009 r. osiągnął 900 tys. unikalnych użytkowników oraz ponad 10 milionów odsłon miesięcznie (wg Google Analytics). Portal uzyskał tytuł najciekawszego polskiego start-up’u podczas X spotkania Barcamp, został uznany między innymi za Witrynę Tygodnia przez „Wprost”, Witrynę Dnia „PC World Komputer” oraz Perłę Internetu KCS.