Marketing MIX Puma Social Party

Puma Social Party

0

27 maja na warszawskiej Pradze odbędzie się niepowtarzalna impreza organizowana przez firmę PUMA, pod hasłem „PUMA SOCIAL PARTY – Największa DOMÓWKA w Polsce”. Do udziału w imprezie PUMA zaprasza wszystkich, którzy czują się Nocnymi Zawodnikami.

Jeśli 5 nad ranem to godzina, o której uprawiasz jogging na trasie taksówka – klub. Jeśli czujesz, że jesteś Mistrzem Świata w grze w butelkę, a bajceps trenujesz podnosząc drinki to PUMA SOCIAL PARTY jest właśnie dla Ciebie! Do udziału w imprezie zaproszeni są „Nocni Zawodnicy”, którzy logując się na stronie internetowej www.pumasocial.pl podadzą najciekawsze odpowiedzi na pytanie „Dlaczego uważasz się za Nocnego Zawodnika”?

Impreza pod hasłem „PUMA SOCIAL PARTY – Największa domówka w Polsce” to event o mocno alternatywnym charakterze, podczas którego goście będą mogli czuć się jak w domu. Pofabryczne przestrzenie SohoFactory zostaną zaadaptowane na klimat starego mieszkania. Wystąpi aż pięciu DJów – Adamus, Jaxx, Bartos, AM Radio oraz Kossakot, a także trzy alternatywne zespoły Masturbator, Fonovel i GnuciBannana. Wszyscy z nastawieniem na mocno old-schoolowe brzmienia.

Podczas Największej domówki w Polsce goście będą mieli możliwość sprawdzenia się w licznych nocnych dyscyplinach i zabawach, takich jak Dark Room Twister, ping-pong z drinkiem w ręku, piwne kręgle, piłkarzyki z piłką, która ucieka, celowanie rzutkami z zamkniętymi oczami i wiele innych. A dla zwycięzców przewidziane są liczne nagrody z najnowszej kolekcji PUMA.

Imprezy PUMA SOCIAL organizowane są na całym świecie. Powiązane są z launchem najnowszej kolekcji PUMA  SOCIAL,  która na polski rynek weszła 20 kwietnia i dostępna jest we wszystkich firmowych salonach PUMA.