Marketing MIX Kampania Yeti: Miejski. Ale z pazurem

Kampania Yeti: Miejski. Ale z pazurem

0

Miejski. Ale z pazurem – to hasło, pod którym wystartowała nowa kampania wizerunkowa modelu Škoda Yeti. Rozpoczęła się ona w maju i potrwa do końca czerwca. Celem kampanii jest podkreślenie podwójnego charakteru SUV-a Škody. To samochód, który doskonale radzi sobie w miejskiej przestrzeni, ale także na pozamiejskich bezdrożach potrafi pokazać pazur.

W kampanii, która potrwa do końca czerwca, wykorzystywane są główne kanały komunikacji: telewizja (30-sekundowy spot reklamowy), prasa (standardowa i niestandardowa), outdoor oraz internet. Reklamy Yeti widoczne są m.in. na billboardach w wielkich miastach, a także w kinach oraz klubach fitness. Za adaptację kampanii odpowiada agencja reklamowa Change Integrated, a za planowanie mediów – dom mediowy MediaCom Warszawa.

Yeti od momentu pojawienia się na rynku zyskał wielką sympatię, która nie słabnie do dziś. Wszechstronna miejska „terenówka” czeskiego producenta odzwierciedla charakter marki Škoda: jest innowacyjna, energiczna i oferuje swoim klientom liczne przemyślane rozwiązania.