Marketing MIX Nowa Art Director w Think Kong

Nowa Art Director w Think Kong

0

Iwona Piechocka objęła stanowisko Art Directora w agencji marketingu interaktywnego Think Kong (www.thinkkong.pl). Do jej obowiązków należeć będzie m.in: współtworzenie koncepcji kreatywnych, realizacja założeń związanych ze stroną graficzną projektów oraz nadzór artystyczny kreacji.

Nowa Art  Director związana jest z branżą reklamową od ponad 15 lat. Od prawie 2 lat zajmuje się projektami internetowymi i multimedialnymi. Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla MarkeTeam i TequilaBTL Group,  gdzie jako Art i Senior Director – kierowała zespołem grafików warszawskiego oddziału. Przez ostatnie 6 lat zajmowała stanowisko Art Directora w agencji IQ Marketing i Interactive Art Directora w interaktywnym oddziale agencji AtomClick. Pracowała też dla wielu wydawnictw i agencji reklamowych jako freelancer- zarówno przy projektach graficznych, jak i copywriterskich.

Iwona Piechocka jest absolwentką łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, kierunek projektowanie graficzne. Prywatnie uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Jest miłośniczką Slow Foodu, dobrej muzyki i literatury.