Marketing MIX Pokaz tworzenia plakatu w Muzeum Plakatu w Wilanowie

Pokaz tworzenia plakatu w Muzeum Plakatu w Wilanowie

0

W Muzeum Plakatu w Wilanowie spotkają się twórcy różnych sztuk obrazowania. Poglądy artystyczne skonfrontują graficy, plakaciści, ilustratorzy i rysownicy. A wszystko to za sprawą magazynu Bluszcz, który postanowił zintegrować środowisko….

Już jutro, w środę 18 maja 2011 r. w Muzeum Plakatu w Wilanowie o g. 19.00 odbędzie się otwarte dla szerokiej publiczności spotkanie przedstawicieli różnych sztuk obrazowania. Rysunek i ilustracja spotkają się z grafiką i plakatem. Będą konfrontować swoje poglądy. Oceniać efekty własnej pracy. Zaprezentują na żywo proces twórczy: młodzi artyści stworzą dzieło pod okiem mistrza… Co powstanie wyniku pomieszania różnych technik obrazowania?

Głównym punktem programu będzie dyskusja z udziałem: Andrzeja Pągowskiego- wybitnego grafika, plakacisty i ilustratora, Marii Kurpik- kurator Muzeum Plakatu w Wilanowie, Agaty Dudek, Kaliny Możdżyńskiej oraz przedstawicieli redakcji Bluszcz. Po dyskusji, współpracujący z Bluszczem ilustratorzy wraz z mistrzem Andrzejem Pągowskim stworzą na oczach widzów obraz.

W czasie poprzedzającym zmagania twórcze, czytelnicy Bluszcza i pozostali goście będą mogli obejrzeć dwie prezentowane w Muzeum Plakatu ekspozycje: „Cymelia – plakaty z kolekcji polskiej i obcej” i „Dramaturgia Plakatu”.

Spotkania w Muzeum Plakatu w Wilanowie są otwarte. Koszt udziału to cena biletu: 10 zł normalny, 7 zł – ulgowy.