Marketing MIX Nowa generacja folii Avery Graphics

Nowa generacja folii Avery Graphics

0

Firma Avery Dennison Graphics and Reflective Solutions opracowała nowe folie Avery® MPI 7000 Perforated Window Films – aby polepszyć i wzbogacić właściwości konwersji dla dynamicznie rozwijającego się rynku grafik samoprzylepnych. Wykorzystanie samoprzylepnych folii typu „one-way-vision” do druku atramentowego nie ogranicza się już tylko do reklam umieszczanych na szybach autobusów czy tramwajów. Obecnie znajdują one wiele innych zastosowań, takich jak umieszczanie trwałych grafik na pojazdach i oklejanie budynków.

Efektywna gama produktów

Folie Avery MPI 7000 Perforated Window Films oferowane są jako uproszczona gama zaledwie czterech produktów mogących zaspokoić wymagania bardzo różnych zastosowań. Kluczowym wyrobem jest Avery MPI 7101 PWF – błyszcząca, kalandrowana folia winylowa premium o grubości 180 mikrometrów, z perforacją 2 mm, oferująca 50% przepuszczalność światła – przeznaczona do tworzenia trwałych grafik architektonicznych i oklejania budynków – cechująca się trwałością do 36 miesięcy. Trwałość do 36 miesięcy oferuje również Avery MPI 7201 PWF – stworzona do oklejania pojazdów oraz umieszczania trwałych reklam na środkach transportu publicznego. Jest to biały, błyszczący, kalandrowany winyl o grubości 180 mikrometrów, z perforacją 1,5 mm, który gwarantuje 50% przepuszczalność. Avery MPI 7301 to również biały, błyszczący, kalandrowany winyl o grubości 140 mikrometrów, zapewniający trwałość do 24 miesięcy dla grafik architektonicznych i pojazdowych – posiada 1,5 mm perforację i 40% przepuszczalność. Wszystkie trzy folie mogą być nanoszone na powierzchnie płaskie i nieznaczne krzywizny.

Innowacyjna technologia materiału podkładowego

Trzy produkty premium z najnowszej gamy Avery MPI 7000 Perforated Window Films posiadają materiał podkładowy stworzony w nowej technologii – zapewniającej pełną widoczność wydrukowanej grafiki przed odklejeniem jej od materiału podkładowego, oraz ponadprzeciętną płaskość, ułatwiające płynną, szybką konwersję. Materiał podkładowy pozwala na naniesienie nadruku firmowego, stanowiącego certyfikat oryginalności produktu.

Ofertę uzupełnia ekonomiczny produkt do zastosowań promocyjnych – Avery MPI 7401 – biała, błyszcząca folia kalandrowana o grubości 100 mikrometrów, z perforacją 1,5 mm i 40% przepuszczalnością, ze standardowym, białym materiałem podkładowym PET. Wszystkie cztery produkty dostarczane są z klejem akrylowym, zapewniającym możliwość usunięcia w okresie do jednego roku – w szczególności z podłoży szklanych.
Nowa gama Avery MPI 7000 Perforated Window Films dostępna jest już teraz ex-stock u europejskich dystrybutorów Avery Graphics, którzy dysponują również pełnymi danymi na temat produktów.