Marketing MIX Miesiąc na przesyłanie zgłoszeń do INTERNALE POLAND 2011

Miesiąc na przesyłanie zgłoszeń do INTERNALE POLAND 2011

0

Już tylko do 31 lipca można przesyłać zgłoszenia do drugiej edycji konkursu INTERNALE POLAND na najlepszy intranet, komunikację wewnętrzną i osobowość roku. Organizatorem konkursu jest portal Intranety.pl.

Tylko miesiąc pozostał przedstawicielom przedsiębiorstw, administracji publicznej i organizacji pozarządowych na przesyłanie zgłoszeń do konkursu INTERNALE POLAND 2011 – jedynego w Polsce wydarzenia, poświęconego ludziom zajmującym się na co dzień komunikacją wewnętrzną i intranetem. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony www.internale.com, wypełnić go i przesłać na adres e-mail: internale@intranety.pl.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy zajmują się w swoich organizacjach komunikacją wewnętrzną bądź intranetem, w szczególności zaś do managerów komunikacji wewnętrznej i PR, dyrektorów personalnych, członków zarządów, managerów HR, specjalistów zarządzania wiedzą, managerów IT i administracji, zarządców, redaktorów, administratorów, projektantów, promotorów i pomysłodawców intranetu.

Zgłoszenia można przesyłać w ramach ośmiu konkursowych kategorii:
1.Najlepszy Intranet 2011, kategoria: MSP (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa)
2.Najlepszy Intranet 2011, kategoria: Duże Firmy
3.Najlepszy Intranet 2011, kategoria: Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
4.Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej 2011, kategoria: MSP (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa)
5.Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej 2011, kategoria: Duże Firmy
6.Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej 2011, kategoria: Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
7.Osobowość / Zespół Komunikacji Wewnętrznej 2011
8.Osobowość / Zespół Intranetu 2011
Finał konkursu odbędzie się 6 października br. podczas uroczystej Gali wieńczącej kongres European IC & Intranet Meeting (www.eicim.com) w hotelu Westin w Warszawie.

Audytorem konkursu jest KPMG. Regulamin konkursu oraz inne szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.internale.com.