Marketing MIX Gwiazdy TVN znowu w Porcie Chorzów

Gwiazdy TVN znowu w Porcie Chorzów

0

Już 9 lipca o godzinie 21:30,  na scenie w Porcie Chorzów na Dużej Łące w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku odbędzie się koncert mającej talent Kasi Sochackiej. Oprócz niej, przez cały weekend w Porcie Chorzów występować będą tancerze znani z programów TVN.

Wydarzenia weekendu 9-10 lipca to nawiązanie do globalnej idei Pepsi „Refresh Your World” – orzeźwiaj świat, której elementem jest „odświeżanie” przez firmę PepsiCo miejsc szczególnie ważnych z punktu widzenia miejscowych społeczności. Lokalnym przełożeniem tej idei jest m.in. Port Chorzów w WPKiW wraz z wieloma atrakcjami sportowymi, edukacyjnymi i rozrywkowymi.

„Już kolejny tydzień nie spuszczamy z tonu, dlatego znów zaprosiliśmy najbardziej znanych polskich artystów. Oni sprawiają, że nasza idea orzeźwienia staje się rzeczywistością, gwarantując równocześnie fantastyczną zabawę mieszkańcom Górnego Śląska.” – mówi Marek Kołtonik, Marketing Manager w PepsiCo. „Cieszymy się, że Port Chorzów tak mocno wrósł w imprezową mapę Śląska.” – podsumowuje Marek Kołtonik.

Choć miasteczko Pepsi tętni życiem przez cały tydzień, to weekend przynosi największe emocje.
9 i 10 lipca po raz kolejny na scenie Portu Chorzów pojawią się gwiazdy znane ze stacji TVN. Osoby, które pojawią się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku, będą mogły uczestniczyć w warsztatach tanecznych, spotkaniach z gwiazdami i bawić się na koncercie Kasi Sochackiej.

Weekendowa impreza rozpocznie się w sobotę 9 lipca. W ciągu dnia odwiedzający Port Chorzów będą mogli potańczyć z gwiazdami największych programów tanecznych TVN, a później zobaczyć je na scenie.

Pojawi się na niej m.in. Żora Korolyov, urodzony w Odessie tancerz, posiadający najwyższą na świecie klasę taneczną „s” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Tańczy od 8. roku życia, a już w wieku 9 lat zdobył tytuł Mistrza Ukrainy juniorów. Na koncie ma również tytuł Mistrza Niemiec w tańcach standardowych oraz młodzieżowego Mistrza Polski. Korolyov wystąpi na scenie z Alesyą Surovą. Jego partnerka pochodzi z rodziny, w której taniec obecny był od zawsze, a sama trenuje już od 13 lat. Zajęła II. Miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcach Latynoamerykańskich, brała też udział w wielu międzynarodowych zawodach tanecznych. Obecnie współpracuje z Teatrem Capitol.

Jednak w Porcie Chorzów pojawią się nie tylko mistrzowie tańca towarzyskiego. Wystąpi również Patryk Rybarski, na co dzień pracujący jako instruktor tańca i choreograf. Współpracował z Januszem Józefowiczem m.in. przy musicalu „Metro”, pojawiał się również na deskach Teatru Muzycznego Roma. Swoje umiejętności zaprezentuje także Ania Andrzejewska (na zdj.). Tancerka znana z programu TVN najchętniej czerpie z modern jazzu, street jazzu i modern style.

Występy taneczne to zapowiedź emocji, jakie będą towarzyszyć koncertowi Kasi Sochackiej z zespołem. Wokalistka szlifowała swoje umiejętności w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, poznali je widzowie TVN, a teraz – na żywo – będą mogli ją podziwiać mieszkańcy Górnego Śląska, którzy pojawią się w Porcie Chorzów.

Niedziela będzie kolejnym dniem warsztatów tanecznych. Ich uczestnicy dostaną szansę rozmowy z gwiazdami, będą mogli poprosić o autograf i zrobienie wspólnego zdjęcia.

Port Chorzów jest położony na Dużej Łące Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku przy Alei Różanej, wjazd do Parku od ulicy Chorzowskiej. Miasteczko jest otwarte codziennie, od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 10:00 do 22:00, a w piątki, soboty i niedziele
od 10:00 do 24:00.