Marketing MIX RozkminiaczeZarabiacze niestandardowo

RozkminiaczeZarabiacze niestandardowo

39
0

Rozwieszenie balonów z hasłem reklamowym w miasteczku studenckim, bransoletki fluorescencyjne rozdawane w klubach studenckich, happening oraz plakaty w komunikacji miejskiej Olsztyna będą towarzyszyć wprowadzaniu nowego projektu RozkminiaczeZarabiacze, którego celem jest wyłonienie najlepszego pomysłu na serwis internetowy. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma 10 000 zł.

Do kogo skierowany jest projekt?

Podczas pracy, nauki czy spędzania wolnego czasu często można wpaść na pomysł, który mógłby udoskonalić, unowocześnić lub nawet zrewolucjonizować zastane rozwiązania. Nie zawsze jednak autorzy takich pomysłów mają wystarczającą ilość czasu, pieniędzy, wiedzy czy chęci na ich realizację. Z myślą o takich osobach powstał projekt RozkminiaczeZarabiacze stworzony przez Agencję Interaktywną 4STUDIO S.A. z Olsztyna, zajmującą się na co dzień kompleksową obsługą e-marketingową.

─ Poszukujemy osób z innowacyjnymi pomysłami na serwis internetowy, nie oczekując od nich czasochłonnego uczestniczenia w jego budowie i rozwoju oraz przygotowania biznesowego, bez których ciężko osiągnąć sukces – mówi Mariusz Kotecki, Prezes Zarządu 4STUDIO S.A.

− Z doświadczenia w pracy z klientami wiemy, iż najlepsze pomysły nie należą, wbrew pozorom, do osób pracujących na co dzień z serwisami www. dlatego też w kampanii promocyjnej będziemy w dużej mierze koncentrować się na dotarciu do osób niekoniecznie zawodowo związanych z branżą IT − dodaje Wojciech Szcześniak, Członek Zarządu 4STUDIO S.A.

Akcje promocyjne

W ramach akcji promocyjnej rozwieszonych zostanie 700 balonów w miasteczku studenckim Kortowo. Hasło na balonach będzie zachęcało do wzięcia udziału w konkursie oraz będzie jednocześnie zaproszeniem na happening, który odbędzie się na początku października w Kortowie. Podczas happeningu przeprowadzony zostanie konkurs na najlepszy pomysł na startup, podczas którego co godzinę będą rozdawane nagrody (wozy piwa + notebook). Happening zostanie poprowadzony przez znanego celebrytę i komika – Pawła Konnaka KONJA oraz dwóch redaktorów z Radia UWM FM.

RozkminiaczeZarabiacze w klubach studenckich

W pierwszych dwóch tygodniach października przeprowadzone zostaną cztery akcje promocyjne w klubach studenckich. Uczestnicy zabawy dostaną silikonowe fluorescencyjne bransoletki z hasłem konkursu. W czasie zabawy DJ będzie wspominał o projekcie „RozkminiaczeZarabiacze – konkurs na startup”, wyjaśniał do czego służą bransoletki oraz zdradzi tajemnicze hasło. O umówionej godzinie DJ ogłosi Happy Hour, podczas której każdy uczestnik zabawy, który posiada bransoletkę i powie barmance tajemnicze hasło dostanie darmowe piwo.