Marketing MIX Konferencje w hotelach Scandic w zgodzie z naturą

Konferencje w hotelach Scandic w zgodzie z naturą

16
0

Skandynawska sieć hoteli działająca w  Polsce wykorzystuje unikalne i praktyczne rozwiązania proekologiczne. Dlatego też organizowanie konferencji i przyjęć w hotelach Scandic przyczynia się do ochrony środowiska.

Scandic to najbardziej ekologiczna sieć hoteli na świecie. Umożliwia wszystkim grupom klientów dbanie o środowisko – również pomysłodawcom i organizatorom różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki temu klienci, którzy zdecydują się na organizację konferencji w hotelach tej sieci, dbają o bezpieczeństwo i zdrowe odżywianie uczestników, a także przyczyniają się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Jakość konferencji w Scandic to nie tylko dbałość o środowisko ale przede wszystkim techniczna jakość spotkań – wszystkie sale hoteli Scandic są w pełni przygotowane do profesjonalnej obsługi różnego typu konferencji, przyjęć czy uroczystości.

Na spotkaniach, zamiast wody butelkowanej, podawana jest woda przefiltrowana i  schłodzona. To także ogranicza emisję dwutlenku węgla. Gościom oferuje się specjalną kawę z ekologicznych upraw, na których nie używa się pestycydów, herbicydów ani sztucznych nawozów. Taka kawa oznaczona jest znakiem Fairtrade, który świadczy o tym, że produkt powstał w ramach zasad Sprawiedliwego Handlu. Polega on na tym, że płaci się uczciwą cenę za produkty. Dzięki temu osoby uprawiające kawę otrzymują sprawiedliwą  płacę i odpowiednie warunki socjalne. Ponadto w relacjach handlowych przestrzegana jest uczciwość i szacunek.