Marketing MIX EKO-Opakowanie na produkty kosmetyczne dla dzieci

EKO-Opakowanie na produkty kosmetyczne dla dzieci

17
0

Jeśli chodzi o codzienną pielęgnację, to kot Karo jest w tym specjalistą: „Kiedy łapki są klejące – wie to również każde dziecko – nie można ich schować do kieszeni, tylko należy je wcześniej dokładnie umyć”. W ten sposób reklamowana jest nowa seria ekologicznych kosmetyków dla dzieci, której producentem jest heidelberska firma Tinti GmbH & Co. KG, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych i uprzyjemniających kąpiel.

Opakowanie na kosmetyki dla dzieci, zaprojektowane przez Grupę STI wspólnie z firmą Tinti,  składa się z osłonki produktu i wysztancowanego futerału w kształcie baszty. Poszczególne pudełka są tak zaprojektowane, aby mogły tworzyć z każdym kolejnym opakowaniem z osobna strukturę zamku. W celu zabepieczenia produktów podczas transportu, projektanci Grupy STI wybrali formę szkatułki, która również może być ciekawym elementem wystroju  pokoju dziecięcego.

Odpowiednio do wysokiej jakości marki kosmetyków naturalnych zawierających składniki z kontrolowanej uprawy ekologicznej, seria opakowań realizowanch dla firmy Tinti została wyprodukowana z opatrzonego certyfikatem FSC i zrecyklingowanego materiału. Tym samym Grupa STI przyczynia się do zapewnienia trwałości gospodarki leśnej i ochrony środowiska naturalnego.